Alexa
DOLAR 7,6302
EURO 8,8995
ALTIN 456,051
BIST 1118,28
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir 30°C
Parçalı Bulutlu

9 Kasım`dan 10 Kasım ‘a Gece Karanlığı

Bugün Atatürk `ü hedef alan tüm yapılar Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyetini hedef almışlardır. Türk yok diyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

9 Kasım`dan 10 Kasım ‘a  Gece Karanlığı
10.11.2017 - 0:10
A+
A-

10 Kasım

Atatürk’ün  ebediyete intikal ettiği belirtilen gecede gizli kalmış birçok soru işareti yer alıyor.

Öyle ki ! Bu konuda kitap yazmış olanlar bazı bilgilere henüz ulaşamamış .Herhalde  bu konuyu önümüzde ki aylarda bir kitap yazarsam  a`dan z`ye belgeli olarak açıklayacağım .

En önemli argümanlarım ise İngiliz hegemonyası tarafından 1700 yılından itibaren yıkılan Türk devletlerinin yerine sadece bir Türk devleti kurulabilmişti. Bunun adı Türk Cumhuriyeti olarak tarihe geçti . İngilizler ,Atatürk önünde siyasi ve diploması alanında yenilgiye uğradılar. “ Güneşi batmayan imparatorluk” Atatürk tarafından ince bir diplomasiyle tarihe gömüldü .

Osmanlı İmparatorluğu İngiliz ve destekçi devletleri tarafından tarihe gömülürken   ,bedeli mukabil İngiliz İmparatorluğu bir Osmanlı Türk Subayı olan Mustafa Kemal Atatürk tarafından yıkıldı.

Bunu bütün dünya kabul etti . Mağlubiyet İngilizleri kesmemiş olacak ki ! Hedeflerinde olan isim Mustafa Kemal Atatürk `e karşı birçok suikast girişiminde bulunan yapıları desteklediler.

Mesela HİLAFET kaldırıldı diye kraliçe destekli Aga Hanlar tarafından Atatürk`ü öldürmek üzere gelen suikastçiler .

Şeyh Sait ve Dersim isyanlarında olan İngiliz parmağı ve desteği ..

En önemlisi kuşkusuz  İngilizler tarafından Ortadoğu `ya hançer gibi saplanacak olan İsrail devletine bizzat Atatürk`ün karşı çıkarak 1937 yılında  Hakimiyeti Milliye gazetesinde yer alan “  Kudüs`ü  Yahudi ve Hristiyanlara çiğnetmeyeceğiz .Gerekirse kan dökeriz .” açıklamasıdır.

Bunun yanında içerde Atatürk`ün silah arkadaşım dediği ve şu anda ismini yazmayacak olduğum bazı önemli isimlerin İngilizler ile Atatürk`ü yanlızlaştırma politikası izleyerek Türk devletini ele geçirme planı adım adım işlemiştir.
Özellikle Mason localarının kapatılması sonrasında yurtdışı bağlantılı Türk düşmanı bazı masonik odaklar harekete geçmişti.

Mason locaları ile iç içe çalışan İttihat Terakki Cemiyeti’nin Osmanlı İmparatorluğu’nu nasıl uçurumun eşiğine sürüklediğini bilen Atatürk, mason localarını kapatmak istiyordu. Kapatma görevini ise dönemin Mason İçişleri Bakanı Şükrü Kaya’ya verdi. Şükrü Kaya Atatürk’e uzun süre direnmeye çalıştıysa da başarılı olamadı.

Son kitabım “ Atatürk `ün yasaklanan kitabı” 1936 yılında Bakanlar kurulu kararı ile dönemin İç işleri bakanı Şükrü Kaya tarfından toplatıldığının belgesini sunmuştuk. Karar Atatürk`e rağmen bizzat İnönü tarafından Bakanlar kurulu kararı ile alınmıştı.

Artık bütün gerçekliğiyle Pakrudini ve Bedirhan yapılarıyla yüzleşmek ve hesaplaşmak gerekiyor . Atatürk bu yapılar tarafından İngiliz entellijansı adına TÜRK CUMHURİYETİ yok edilerek yerine bugün yaşadıklarımızın tekamülü için öldürülmüştür.

9 / 11  Atatürk öldürülürken aynı gece dünya siyonizmi bayram yapıyordu . Artık İsrail Devleti için engel çıkartacak dünyaya bedel bir Türk yoktu .

11 / 9  11 Eylül ikiz kuleleler saldırıları ile dünya siyonizmi yine bayram yapıyordu . Çünkü BOP projesi ile Büyük İsrail Devleti için süreç başlamıştı .

Bugün Atatürk `ü hedef alan tüm yapılar Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyetini hedef almışlardır. Türk yok diyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

Şahsım adına yanımda onbinlerle bu mücsadeleyi vereceğimi biliyorum .

Aziz Atatürk bize öyle bir güç veriyor ki ! Hep beraber yaşayıp göreceğiz . Bizler ATA TÜRKÇÜLER kazanacak .

Siyasi hayatında  otuz dört defa BOP eşbaşkanı olduğunu söyleyenler bugün nedamet getirseler bile artık geç kalmışlardır. Herşey önümüzde pürü pak olarak duruyor . Biliyoruz ki !

Maskeli balo bitti.

10 Kasım ömrümün en acı günlerinden birisidir.İlla gün gelmiştir. 2019 yılına şurada ne kaldı .

Aziz  Atatürk`ün  fani aleme göç edişinin yıl dönümünde Türk milleti adına rahmet ve minnetle tekrar anarken Türk töresi yıllar geçsede işleyecektir.

Gün Türk milletine doğuyor .

Bu arada tekrar hatırlatalım .Yarından itibaren !

10 – 11- 12 Kasım tarihlerinde 36. Kitap fuarı Beylikdüzü – İstanbul adresinde Doğu Kitabevi standında kitaplarımı imzalayacağım .

İmzalayacak olduğum kitaplar !

RABITA  Uğur Mumcu`dan sonra

Atatürk`ün yasaklanan kitabı ..

Her iki kitap 2017 yılı çıkışlı kitaplar . Aynı zamanda 10 Kasım günü 36. Tüyap kitap fuarında Marmara salonunda saat 16 : 30 – 17 :30 arasında kitaplarım üzerine ve güncele dair bir konferansım olacak .

İmza etkinliği ve konferansa tabi olarak davetlisiniz.

Sevgiyle kalın ! Atatürk`te kalın !

 

Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci

19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA ‘de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD ; Master düzeyinde Uluslararası ilişkiler ve Management eğitimi almıştır. Türkiye‘ye dönüşünden sonra TURİZM sektöründe uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında Profesyonel GENEL MÜDÜR olarak görev yapmıştır. Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci – Yazar ve Stratejist olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. Parlamentohaber.com internet haber sitesi ve K2 Medya haber gurubunun MEDYA GURUP BAŞKANI olup; Özel Haber alanında ARAŞTIRMACI – GAZETECİLİK faaliyetine devam etmektedir. ANSAV STRATEJİK ARAŞTIRMALAR VAKFI Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra yayınlanmış üç tane kitabı ” Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle ; Yeşil Hücreler ; RABITA ‘Uğur Mumcu’dan sonra ” kitaplarının yazarıdır.
Hüseyin Hakkı Kahveci Tüm Yazıları
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.