Alexa
Medya Siyaset

Adı İYİ Parti İzmir Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Olarak Geçen Taylan Yıldız İzmir’de

Adı İYİ Parti İzmir Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Olarak Geçen Taylan Yıldız İzmir’de

İYİ Parti eski genel başkan yardımcısı,Genel başkan Meral Akşener’in danışmanı Dr. Taylan Yıldız bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere İzmir’e geldi.

3 gün İzmir’de partililerle bir arada olacak olan Taylan Yıldız ilk olarak  İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar‘ı ziyaret etti.

Taylan Yıldız;”İl başkanımıza hayırlı olsuna geldik. Çok dinamik bir il örgütümüz kuruluyor şimdi.  Yeni teşkilatlanma sürecinde, yeni ilçe başkanlarımızla birlikte çok güzel bir yol yürüyoruz. Gelecek 3-4 ay  boyunca da İzmir için çok iddialı adaylarla seçime doğru gideceğiz. Hüsmen Başkanımıza da çok güveniyoruz, ona desteğimizi iletmek için geldik. 3 gün boyunca yaklaşık 15 ilçeyi ziyaret edeceğiz. İnsanlarla birebir konuşmak dinlemek  çok önemli. İzmir benim memleketim, Karşıyakalıyım. Burası candır. Yeri de benim için çok ayrıdır.” ifadelerini kullandı.

Adı İzmir Büyükşehir belediye başkan adaylığı içinde geçen  Yıldız, ‘Aday olacak mısınız?’ sorusuna; “Genel Başkan ve Genel Merkez’in takdiridir. Öyle bir şey söz konusu olursa, görevden kaçmayız tabii ki. Ama öyle planlı bir şey yok şu anda” şeklinde yanıt verdi.

Taylan Yıldız ziyaretleri kapsamında yarında İYİ Parti Menderes ilçe başkanlığında olacak.Ziyaretle ilgili haber merkezimize açıklamada bulunan ilçe başkanı Ayşe Mutlu “Geçmiş dönem Genel Başkan Yardımcısı ve mevcut Genel Başkan Danışmanı Sayın Dr. Taylan Yıldız, yarın, (23 Kasım 2018) 10:30 -12:00 saatleri arasında İlçe Başkanlığımızı ziyaret edecektir. İYİ Parti Menderes İlçe Başkanlığı olarak, partimizin İzmir’de taşıyıcı ve ileri götürücü gücü olmamız yolunda, Genel Merkezimizin hep yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu vesile ile, katılımlarınızın oldukça önemli olduğunu vurgulayarak, yarın bizimle olmanız, partimiz adına oldukça önemlidir.” ifadelerini kullandı.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ