Alexa
Medya Siyaset

AHSEN BEBEK ÖLMESİN

AHSEN BEBEK ÖLMESİN

Ahsen bebek 7 aylık.
Erzurum’da yaşıyor.
Doğuştan safra kesesi yok.
2 aylıkken geçirdiği sarılık  sonrası bir türlü sağlığına kavuşamamış Ahsen Bebek.
Acil Karaciğer nakli olması gerekiyor.Aksi Taktirde 1 ay ömrü kaldı.

Az önce babası Süleyman Özdemir’le görüştüm.Çok üzgün ama, oda benim gibi  uygun bir donör bulunup naklin gerçekleşeceğine kızının yeniden hayat bulacağına inanıyor.

Kendisinin kan gurubunun tutmaması eşinin de rahatsızlığı nedeni ile donör olamadıklarını,eş-dost ve akrabalarından da uygun vericinin bulunamadığını belirten baba Erzurum 100.Yıl Üniversitesinden yatmakta olan kızına uygun organ bulunamadığı taktirde 1 aylık ömrünün kaldığını söylüyor.

A + pozitif
A – negatif
0 + pozitif
0 – negatif

Kan gurubuna sahip gönüllü karaciğer donörü olmak,1 Ay ömrü kalan Ahsen bebeğe can vermek isterseniz lütfen acil olarak baba Süleyman Özdemir’e  0 551 403 16 68 nolu telefondan ulaşın.

Ve Ahsen bebek adına ricamdır.Ona can olmaya destek için bu yazıyı sadece okumakla kalmayın,daha çok kişiye acil olarak ulaşmasına yardımcı olmak adına altta bulunan sosyal medya ikonlarına tıklayarak paylaşın.

Murat Selamoğlu

Murat Selamoğlu

Ülkesi ile ilgili sorunlara kafa yoran ve bununla ilgili çözüm yolları arayan Türklüğüne aşık iş adamı. Medya Siyaset genel yayın yönetmeni. Gazeteci yamağı.Köşe yazarı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    AHSEN bebeğe en acil şifa dualarıyla, son derece çaresiz kalmış annesine ve babasına sabır ve metanet tavsiyelerivle ve onları bizlere tanıtmış bulunan çok değerli MEDYA SİYASET’in üstün ve özgün yönetmeni sevgili Murat SELAM’a içten sevgiler, derin saygılar ve en iyi dileklerle.

BİR YORUM YAZ