Alexa
Medya Siyaset

Akşener : Erdoğan Bu Millete İhanet Etti

Akşener : Erdoğan Bu Millete İhanet Etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim çalışmaları kapsamında gittiği Adana’nın Pozantı ilçesinde vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ülkeye ve millete ihanet ettiğinin altını çizen Akşener, seçim sonrasında millete geri dönerek oy isteyeceğini söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim çalışmaları kapsamında Adana’nın Pozantı ilçesinde vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iktidarını sürdürmek için Türk Milleti’ne ihanet ettiğinin altını çizen Akşener, Erdoğan’ın seçimden sonra millete geri dönmek zorunda kalacağını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Pozantı’da yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Neticede Belediye Başkanı seçilecek, belediye meclis üyeleri seçilecek. Ertesi gün aynı yerden alışveriş yapmaya devam edeceksiniz ve kapı komşunuzla selamlaşmaya devam edeceksiniz.”

“Söyleyecek sözleri kalmadığı için Allah Allah nidalarıyla bir seçim götürmeye çalışıyorlar. Ekonomiyi konuşturmamak için, artık söyleyecek sözleri kalmadığı için bu sözleri konuşuyorlar. KPSS’DEN 82 puan aldığı halde atanamayan çocuklarımız var ama başka yerde, iktidara yakın olanlar 55 puanla atanıyor. Gayri resmi rakamlara göre 7 milyon işsizimiz var. Pozantı’nın gençleri, elinizden uçan kurtulmaz. Elinizde fırsat olsa çalışmaz mısınız? Tabi ki çalışırsınız.”

“Çiftçi kardeşlerim; mazotta, gübrede size teşvik olsa üretip dünyaya satmaz mısınız? Ben sizlerin sıkıntılarınızı duyurmak için büyük çaba sarf ettim.”

“Şimdi iki Adana milletvekilimiz var, ikisi de aslanlar gibi mücadele ediyorlar. EYT için mücadele ettik, FETÖ’nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için mücadele ettik. Biz sizlerin hakkını savunmaya devam edeceğiz. Biz ürünlerin daha ucuza üretilmesi için, mazotta indirim yapılmasını, gübrede teşvik uygulanmasını söylemeye devam edeceğiz. Bu bir suçsa, bu suçu işlemeye devam edeceğiz.”

“31 Mart’ta karar vereceksiniz, sonrasında 4,5 yıl seçim olamayacak. Öyle bir karar vereceksiniz ki, o kulağı çekeceksiniz. Sonrasında gözünüzün içine bakacak ve 3600’ü verecek size.”

“Uzun zamandır size, Aziz Türk Milleti’nin evlatlarına, ‘benim değerli seçmenlerim’ demiyor. Bu devletin ciddiyeti bu kadar yerle bir edilmez. Bana, ‘Kandil ile anlaştı’ diyor. Kandil ile sözleşmeyi Meral Akşener değil, olsa olsa sen imzalarsın.”

“Siz o kulağı çektikten sonra ‘Eyy benim Pozantılı kardeşim, bana oy verin’ diyecek. Elektriğe yapılan zamların durması için, bu kayırmacılığa son vermek için o kulağı çekeceksiniz. Siz muhtar olamayacağına kanaat getirilen bir kişiyi başbakan yaptınız, sonra cumhurbaşkanı yaptınız, sonra başkan oldu, sonra tek adam oldu.”

“Üniversite mezunlarının iş bulamadığı bir Türkiye’de her şey bana bağlı olsun diye bu millete ihanet etti. Şimdi bu ihanetin bedelini o kulağı hafif morartarak ödetin. “(Yeniçağ)

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ