Alexa
Medya Siyaset

Akşener’in Yeni A Takımı Belli Oldu

Akşener’in Yeni A Takımı Belli Oldu

İYİ Partide 3-4 Ağustos’da yapılan 4. Olağanüstü Kurultay’da delegenin oylarıyla seçilen Genel İdare Kurulunun 50 üyesi  Genel Başkan Meral Akşener  başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıda yeni Başkanlık Divanını belirlendi.

4.Olağanüstü kurultayda rekor oyla yeniden GİK üyesi seçilen İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray başkanlık divanında önemli bir görevi üstlendi.Çıray Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçildi.Parti içindeki genel başkan yardımcılıkları başkanlık divanı çerçevesinde birer başkanlık görevi olarak değerlendirildiği için Çıray, İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı olmuş oldu.

Aytuç Çıray olağanüstü kurultuyda 505 oy almış İzmir’den GİK’e giren tek kişi olmuştu.

Çıray görevlendirme sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada genel başkan Meral Akşener’e teşekkür etti.Çıray paylaşımında” Sn İYİ Parti delegelerinin lütfedip verdikleri oylarla seçildiğim GİK Üyeliği neticesinde beni böyle ağır bir sorumluluk gerektiren başkanlığa atayan Sn Genel Başkan Meral Akşener’e teşekkür ederim. Yeni bir sistem ve yapılanma ile milletimiz için başlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER:

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ