Alexa
Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma ‘Yahuda’

Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma ‘Yahuda’

Değerli dostum,sitemizde de köşe yazıları ile sizlerle olan stratejist yazar Hüseyin Hakkı Kahveci ‘nin beklenen son kitabı “Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma ‘YAHUDA’ geçtiğimiz günlerde nihayet okuyucusu ile buluştu.

Yazdığı her kitabı gündem olan,Kitapları ABD’de bir çok üniversitede kaynak olarak kullanılan Hüseyin Hakkı Kahveci “Yahuda’da”   yakın tarihi ve stratejik istihbaratlar ışığında Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti`nin nasıl kuşatıldığını anlatıyor .

Tanıtım bülteninde Kahveci kitabını şöyle tanımlıyor.

“Bundan önce yazmış olduğum kitaplarımda gerçekle yüzleşildiği gibi, bu kitapta bilmediğiniz bir çok gerçekle karşılacaktır.Yazdıklarım ayniyle vaki olacak.Tabii olacağı olmadan önce yazıyorum.Yarın çok geç olmasın.

Türk Milleti ve Atatürk Cumhuriyeti, büyük bir ihanet ve kuşatmayla karşı karşıyadır.Yaşanan ihanet ve oyundan,kuşkusuz, en büyük zararı Türk Milleti görmektedir. Bugün türk Milleti evangelist ve siyonist bir kuşatmayla karşı karşıya kalmıştır. Bu durum 1938 yılında Atatürk’ün edebiyete intikal etmesiyle hızlanmıştır. Atatürk bu hususları çok iyi bilen tek kişiydi. Osmanlı’ya yapılan YAHUDA kuşatmasını çok iyi biliyordu. Ve Türkiye Cumhuriyetini kurarak kuşatmayı yardı. Maalesef 1938 sonrası göreve gelenler YAHUDA hizmetkarları olarak Türkiye Cumhuriyetini tekrar kuşattılar. Aslında Türk Milleti kuşatılıyordu.

Kitabımı bu yüzden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ithaf ettim. Bu kuşatmadan çıkabilmemizin yegane aklı ve formülü ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı miras olan  TÜRK MİLLETİ olabilmektir.

Ne mutlu Türküm diyebilmektir.”

350 sayfa , 123 dipnot ve 30 farklı kaynakla hazırlanan kitaba  D&R mağazaları , kitapyurdu.com ,sozcukitabevi.com , Remzi kitabevleri ve Dost Kitabevleri ve onlarca online kitap mağazası üzerinden ulaşmak mümkün.

Murat Selamoğlu

Murat Selamoğlu

Ülkesi ile ilgili sorunlara kafa yoran ve bununla ilgili çözüm yolları arayan Türklüğüne aşık iş adamı. Medya Siyaset genel yayın yönetmeni. Gazeteci yamağı.Köşe yazarı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    MUHTEŞEM ve MÜKEMMEL bir yapıtın MUHTEŞEM ve MÜKEMMEL bir tanıtımı. Tebrikler sayın KAHVECİ. Teşekkürler sayın SELAM. Her ikinize de en yürekten sevgiler, derin saygılar ve en iyi dilekler.

BİR YORUM YAZ