Alexa
Medya Siyaset

Beka Sorunu Budur

Beka Sorunu Budur

İdlip’ den ülkemiz sınırına yönelebilecek kitlesel göç dalgası Türk Milleti için bir Milli Güvenlik sorunudur.

Bu hassas durumda suçlu arama doğru değildir. Fakat baştan beri, Ali’nin külahını Veli’ye, Veli’nin külahını Ali’ye vermekle,kendisini çok akıllı, herkesi saf zanneden ve dış politikayı “I speech kürsü” düzeyinde dil bilen şaibeli kişilerle yönetmeye kalkışan AKP Genel Başkanının “Tek Sorumlu” olduğunu, tarihe not düşmek adına belirtelim.
Suriye’deki dinci teröristleri korumak uğruna, PKK/YPG’nin Kürt Devletinin kurulmasına göz yummanın, hepimizi kahreden tüm şehitlerimizin ve diğer maddi-manevi kayıplarımızın siyasi sorumlusu AKP Genel Başkanıdır.

Yıllardır ısrarla süregelen isyanımız, ülkemizin bu günlere gelmesini engellemek ve Türk Milletini uyarmak içindi!
5 Milyondan fazla sığınmacının Türkiye’nin her yerine dağıtılması, AKP tarafından BEKA sorunu olarak görülmedi. Biz Ensar, Suriyeliler misafir, denildi. AKP, sınırlarımıza yönelebilecek, sayıları 1 milyonu aşan kitlesel bir göç dalgasını ancak şimdi BEKA sorunu, Milli Güvenlik sorunu olarak kabul etti!

Türkiye;AKP Genel Başkanı- Hulusi Akar ve Hakan Fidan’ın yönetiminde adım-adım bir savaşa doğru götürülmektedir. Dönemin Dışişleri Bakanı Davutoğlu’nun makamında yapılan ve dışarı sızan (attırırım Suriye’ye üç-beş füze, Suriye’ye gireriz) konuşmalardan, bu insanlara asla güvenilmeyeceği net olarak anlaşılmaktadır.

Ülkemizde, insanlarımızın bir kısmı açlık-işsizlik nedeniyle intihar ederken, şehitlerimiz katar-katar gelmeye devam ederken, iflaslar, işyeri kapatmaları artarak sürerken, CHP ve İYİ Parti yetkilileri Kudüs Mitinginde boy gösterdiler. Akıl alır gibi değil!
Kudüs’e, Filistin’e yardım edebilmek için, Türkiye’nin güçlü olması gerekir.
Önce kendi problemlerimizi çözmeliyiz, sonra elbetteki yardım ederiz.
Fakat yukarıda anlatılan konularda iktidarı uyarması, sağlıklı ve barışa yönelik öneriler sunması, Türk Milletine umut vermesi gereken muhalefetin yanlış tutumu bizleri çok üzüyor.

Değerli Okurlar;
Fırtınalı denizde, dümeni kırık bir gemide gibiyiz!
“Dostum” dediğimiz Putin açıkça Suriye Rejimine silah veriyor.
“Stratejik Ortak” dediğimiz Trump binlerce tır dolusu silahı, YPG’ye gönderiyor.
AKP Genel Başkanı ise sadece konuşup, herkesi tehdit eder görünüyor…

Bu acılı günümüzde, insanın yazması çok zor. Bu çapsızlarla, bu beceriksizlerle işimiz çok zor.
Allah Türk Milletini korusun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Şubat 2020
Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı.Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanlığını yürütmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. GÖNÜL PINAR ATACI dedi ki:

    Tamamen nesnel, gerçek vatansever ve her sözcüğü mükemmel bir teşhis, saptama, teşhir ve kınama. Kalbine ve kalemine sağlık sevgili SERDAROĞLU. İçlerinde onbinlerce yabancı ajan, provokatör, hayin, kaçık, satılmış, kaçakcı, ganster, mafyacı, her türlü sağ ve ‘sol’ terörist bulunan milyonlarca kaçkını getirerek ve getirmeyi sürdürerek bütün Türkiye’nın başına karabela eden ve ulusu ve orduyu iç ve dış savaşa ve yıkıma sürüklemekte olan tüm eski ve yeni BOP’cular ve açık ve gizli Beşinci Kol’cular asla affedilmeyecekler ve günü ve saatı gelir gelmez Yüce Divan’a sevkedileceklerdir.

BİR YORUM YAZ