Alexa
Medya Siyaset

Biz İYİ Partinin Genç Neferleri Olarak…

Biz İYİ Partinin Genç Neferleri Olarak…

Eğer Bir Ülke;Bu kadar önemli bir coğrafyada bulunmaktaysa ve böyle köklü bir tarihe sahip ise, devlet yöneticilerinin ve bürokratlarının sorumluluklarının, sıradan bir ülkenin yöneticilerinden kat ve kat fazla olduğu kaçınılmazdır.

Dünya’nın gerçekleriyle yüzleşen, eğitim kalitesi yüksek ve analitik düşünebilen genç nüfusa sahip bir gençliğin yaratıcılıklarını ortaya koyacakları ve yeteneklerini maksimum seviyede kullanacakları kadroların yaratılması ile güzel,yaşanabilir ve milli gelirin insani yaşam standartlarında olacağı bir ülke yaratmak mucize olmasa gerek .

İYİ parti çatısı altında faaliyetlerini sürdüren gençlerimizin kendilerini en iyi ifade ettikleri alanlarda projeler üretmelerini sağlayan başta genel başkanımız Sn.Meral Akşener’e ve tüm yöneticilerimize bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Kucaklamanın ve sevmenin bilinmediği, yetki ve sorumluluk paylaşımının yapılmadığı yönetim anlayışı ile başarısızlık kaçınılmaz bir gerçeğiniz olur.

Vatan aşkını duygusal bağlamda yaşamak hislerin en güzeli fakat sevdiğimiz her şeye özen ve fedakarlık göstermemiz gerektiği gibi bu kutsal emanete de sımsıkı sarılıp O’NUN için çok çalışmamız gerekliliğini hiç unutmamalıyız.

Ekmek,barınma ihtiyacı ve insani yaşam standartlarının siyaseti olmaz.bu bahsettiğimiz ihtiyaçlar evrensel niteliktedir.siyaset;

Yönetim tarzınızın basit yaşam standartların zaten olmazsa olmazınız olduğu,benim insanım çok daha güzel nasıl yaşayabilir’i düşündüğünüzde anlamlıdır.

Bir memlekette aç,barınma ihtiyacı olan,sosyal yardımlara muhtaç insanların olmaması,siyaset platformunun sadece ve sadece hizmet odaklı düşünülmesiyle gerçekleşecektir.dinimiz de,kültürümüz de bizlere “insanı yaşat ki devlet yaşasın.”Sözünü devamlı bir şekilde hatırlatmaktadır.

Biz İYİ partinin genç neferleri olarak;Türkiye cumhuriyeti nüfus belgesine sahip her vatandaşın tüm sorunlarına kendi aile fertlerimizin sorunları kadar hassas bakıyoruz ve bunların çözümleri için gönlümüzü ve aklımızı yoruyoruz…

Sevgi dili ülkemizdeki tek dil,hoşgörü ise vazgeçilmezimiz olana kadar tüm çabamızı göstereceğiz.

Evren Gülay. İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı

Evren Gülay

Evren Gülay

İş adamı.İYİ Parti İzmir Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ