Alexa
Medya Siyaset

Bizler Hazırız

Bizler Hazırız

Türkiye’nin içerisinden geçmiş olduğu ekonomik sıkıntıları ve çözümün ciddi reform paketleri ile olacağını artık kundaktaki yavrularımız dahil bilmektedir.

Yabancı yatırımcılar;Ülkelerin uluslararası yatırım yapılabilirliğini ve güvenini CDS puanlarıyla ölçmektedirler. Bugün itibarı ile ülkemizin CDS oranı 515 baz puandır ve bizden daha kötü puana sahip ülkeler sırasıyla, Ukrayna, Arjantin ve Venezzuella’dır.

Belki de isimlerini duyduğumuzda çok sıradan ve kulaktan duyma bilgiler sayesinde beğenmediğimiz; Şili 47,Filipinler 59,Endonezya 107 ve en acısı ise battı,bitti dediğimiz Yunanistan bile 329 baz puandadır.

Evet, ülkemizin kurtuluş reçetesi tabii ki tarım, hayvancılık, katma değeri yüksek ürünler üretmektir. Fakat ivedilikle yapılması gereken hukukun güvenirliliğinin tesis edilmesi, kişisel özgürlüklerin ve adalet duygusunun yükselmesidir.

Hukuk, adalet ve huzur ortamında yaşayan tüm toplumlarda ekonomik krizler daha hızlı ve en az hasarla atlatılmaktadır. Gençlerimizin ve çocuklarımızın üretme kabiliyetlerine,analitik zekalarına sonuna kadar inanan İYİ parti,şüphesiz ki tüm bu sorunlara çözüm olacaktır

Bizler,Mustafa Kemal Atatürk’ün bürokrasisini ve geleceğe bakışını sonuna kadar içinde yaşayan,ülkesinin tek bir karış toprağını asla ve asla feda etmeyecek,yüce kitabımız kuran-ı kerim’in ahlak,adalet,sevgi ve sabır ilkelerine aşık Türk gençliği bir olup muhakkak ki bu cennet vatanı ve içinde yaşayan her bireyi  hak ettiği yaşam seviyesine ulaştırmaya hazırız!

Evren Gülay

Evren Gülay

İş adamı.İYİ Parti İzmir Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ