Alexa
Medya Siyaset

ÇAH Genel Başkanı Serdaroğlu Aydın’da Önemli Açıklamalarda Bulundu

ÇAH Genel Başkanı Serdaroğlu Aydın’da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Partileşme kararı alan Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanı,Sağlık ve devlet eski bakanı Rifat Serdaroğlu yurt içi gezileri kapsamında Aydın’a gitti

Rifat Serdaroğlu  Çoban Ateşi hareketi Aydın temsilcileri ile bir araya geldi.Serdaroğlu burada yaptığı konuşmada  Çoban Ateşi isminin Kurtuluş savaşından geldiğini, bu harekette eski siyasetçi, eski milletvekillerinin olduğunu,çok yakında kamuoyununda tanıdığı yeni isimlerin harekete katılacağını belirtti.

Serdaroğlu gerek sokakta,gerek sosyal medyada harekete karşı büyük ilgi olduğunu özellikle kadınların ve gençlerin harekete katılmak için başvuru yaptığını Ankara’da genel merkezin çok yakında açılacağını ve en kısa sürede içişleri bakanlığına parti kuruluşu için başvurulacağını açıkladı.

ÇOBAN ATEŞİ HAREKETİNE AYDIN’DA MERKEZ SAĞIN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN DESTEK

Yapılan toplantıya Aydın dışından Muğla eski Milletvekili İrfettin Akar,İzmir İl Koordinatörü Aydoğan Karaoğlu, İzmir İl Yöneticilerinden Cihangir Öztürk, ÇAH Stratejik İletişim Koordinatörü Murat Selamoğlu’da katıldı.

Merkez sağın Aydın’da önemli isimlerinden Dr.Galip Keçelioğlu,Dr.Hüseyin Çonduroğlu, Ahmet Şimşek, Ömer Faruk Güler, Tuğrul Özen, Özer Cambaz, Bekir Pekmezci, Polat Tolga, Mine Nil Özgen, Yaşar Çırpan’da harekete desteklerini açıkladılar.

RİFAT SERDAROĞLU:ORDUMUZ HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN ORDUSU DEĞİLDİR!

Rifat Serdaroğlu toplantı öncesi www.efelerhaber.com ‘dan Selim Özyılmaz’a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Serdaroğlu” Türk ordusu Türk Milletinin, Türk devletinin  ordusu, hiçbir siyasi partinin ordusu değildir. Allah oradaki çocuklarımızın yardımcısı olsun.Keşke böyle bir şey olmasaydı. AKP ile beraber 17 yıldır ürettiği dış politikası tam bir rezalet. çevremizde bir tek dostumuz komşumuz kalmadı. Sıfır problem diye çıktılar, sıfır komşu bile kalmadı” şeklinde konuştu.

Röportajın devamını videoda izleyebilirsiniz.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ