Alexa
Medya Siyaset

Canınızın Her İstediğinizi Y A P A M A Z S I N I Z

Canınızın Her İstediğinizi Y A P A M A Z S I N I Z

Askerlik görevimi Samsun 56. Piyade Er eğitim Alayında, Asteğmen olarak yaptım.Öncelikli işimiz, yılda 3-4 tertip olarak askere alınan acemileri eğitmekti.

Tüfeksiz yürüyüşler, askerin düzene girmesi, el ve ayak arasındaki uyumu sağlamak, birlikte hareket etmeyi öğrenmek için her gün yaptırılırdı. Anadolu’nun her yerinden gelen askerlerimiz arasında,bazen beraber yürümekte zorlananlar olurdu!
Takım Komutanı olarak “Takım Dur” komutu verdiğimizde, yürüyüşe devam eden olursa, ikinci komutu verirdik; “Kandıralı sen de dur! (Memleketi neresi ise, orası söylenirdi!)

Bugün sizlerle, aynı eğitimi AKP’li üst yöneticilere verelim. Var mısınız?
Anayasa Madde 6;
Egemenlik kayıtsız şartsız Milletindir.
Türk Milleti, egemenliğini ANAYASA’NIN koyduğu esaslara göre, yetkili organları eliyle kullanır.Egemenliğin kullanılması, HİÇBİR SURETTE bir kişiye, zümreye veya sınıfa bırakılamaz. HİÇBİR KİMSEveya ORGAN kaynağını Anayasa’dan almayan bir DEVLET YETKİSİ KULLANAMAZ…

Eyy AKP Genel Başkanı;
Şahsınız Şah-Padişah-Sultan değilsiniz! Öyle kafanıza göre takılamazsınız.
Sizin, partinizde ne yaptığınız bizi ilgilendirmez. Ama Cumhurbaşkanı olarak yapabilecekleriniz Anayasa madde 104’te yazılmıştır. Bunların bir milimetre dışına çıkamazsınız. Çıkarsanız SUÇ İŞLEMİŞ olursunuz.
Bana bir şey olmaz, diye düşünebilirsiniz. Fakat şunu hiç unutmayın!
Siz de artık EYT’lisiniz, 66 yaşına geldiniz. Evde yaşa takılanlardansınız.
Görev süreniz biter, Türk Milleti sizden her yanlışınızın hesabını sorar.
Komutu dinle ve uy;
Eyy Türk Milleti Anayasaya Uy! AKP’li sen de uy…

Eyy Vali-Kaymakam-Belediye Başkanları ve Komutanlar;
Sizler Türk Devletinin görevlilerisiniz. AKP militanı değilsiniz. Devletin gücünü, babanızın malını kullanır gibi kullanamazsınız! Yarın demokrat bir vatan evladı gelir, ananızdan emdiğiniz sütü burnunuzdan getirir. Sizleri bir büyüğünüz olarak, uyarıyorum! Örnek verelim, hem de en basitinden!

Sizler hangi hak ve yetkiyle, hiçbir resmi sıfatı olmayan Bilal Erdoğan isimli kişiyi, devletin olanaklarını kullanarak karşılar, ağırlar ve uğurlarsınız? Maaşınızı, makam arabalarınızın şoförünü ve benzinini, ısmarladığınız yemeklerin parasını Bilal Erdoğan mı veriyor?
Sizler, ne hakla ve hangi yetkiyle Türk Milletinin malı olan taşınmazları, bu kişinin Vakıflarına bağışlarsınız? Efendim, Belediye Meclisi kararı ile verdik!
Bakın sizlere ne diyeceğim; Anayasa’yı çiğneyen bir yöneticinin, yasaların arkasından dolanıp kendisini kurtarması mümkün değildir. Yarın, bu vakıfların mallarına “Terör Örgütüne Yardım ve Yataklıktan el konulup, hazineye devredilince, mutlaka sorumlu tutulacaksınız.
Komutu dinle ve uy;

Eyy Türk Milleti Anayasa’ya uy! AKP’li bürokrat sen de uy…

Anayasa Madde 136;
Genel İdare içinde yer alan Diyanet İşleri Başkanlığı, LAİKLİK İlkesi doğrultusunda, bütün siyasi görüş ve düşünüşlerin dışında kalarak ve Milletçe dayanışma ve bütünleşmeyi amaç edinerek, özel kanunda gösterilen görevleri yerine getirir.

Eyy Diyanet İşleri Başkanı;
Altın sırmalı kaftan giyip, zırhlı Mercedes arabada gezmek size Anayasa’yı çiğneme hakkı verir mi?Siz, maaşını Türk Milletinden alan, Anayasa ve yasalarla bağlı bir devlet memurusunuz.
Siz Laiklik ilkesini çiğneyemezsiniz. (Assam’daki konuşmalar-Mesih meselesi-Hutbeler) Siz kimsiniz ki, Cenab-ı Allah’ın, Peygamberine dahi vermediği bir yetkiyi kullanma cüretini gösteriyorsunuz? Allah, Peygamberine sadece “Dini İslam’ı Tebliğ görevi” vermiştir. İslam’da olmayan “Ruhban Sınıfı” oluşturmak mı istiyorsunuz?
Siz, Türk Devletinin kurucusu Atatürk’e küfreden meczupları ziyaretten çekinmeyen birisiniz.Siz mi Türk Milletine İslam Dinini öğreteceksiniz?
Anayasa’mızın size verdiği yetkinin dışına çıkamazsınız. Çıkarsanız elbette ki hesabını verirsiniz…

Komutu dinle ve uy;
Eyy Türk Milleti Anayasa’ya uy! AKP’li Diyanet İşleri Başkanı sen de uy…

Değerli Okurlar;
Herkes şunu bilecek ve uyacak, uymayanlar yargılanacaktır. İsterse Yargıç-
Savcı olsunlar!
Anayasa, Türk Milletinin kabul ettiği temel yasamızdır. Hepimizi bağlar.
Anayasa;Hedefi İran tipi bir din devleti kurmak olan cemaat-tarikat artıklarının, diledikleri gibi çiğneyebilecekleri bir paspas değildir.
Tıpkı, Türk Devletinin Hazinesinin bir sülalenin bankamatiği olmadığı gibi…

Not;
Çoban Ateşi Hareketi Programında, Diyanet İşleri ve TRT, “Anayasal Kurum” olmaktan çıkarılacaktır, maddesi bulunmaktadır…

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı.Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanlığını yürütmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. F.Cem Alper dedi ki:

    Sayın Serdaroğlu sorun çok fakat toplumu aynı anlayış altında toplayacak bir ideal gerekir. Bu ideal,Türklük ve Atatürkçülük çerçevesinde sağlanabilir. Bu konuda 110 sayfalık bir kitapçık yazdım. Başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere tüm parti liderlerine şahsen gönderdim. Ancak hiçbirisi nezaketen olsa bile cevap vermediler. Çalışmamın ismi KUTSAL KİTAPLARIN YORUMU, TÜRKLÜK VE POLİTİKA (Yecüc-Mecüc). Zannederim işlerine gelmedi. Benim öne sürüdüğüm Türklük ve Atatürkçülük anlayışı küresel hatta evrensel çerçevededir. Tabii bir görüş bildirmek için kitabı okumak gerekir.
    Saygılarımla

BİR YORUM YAZ