Alexa
Medya Siyaset

CHP’li Vehbi Bakırlıoğlu :AKP kazanmak için değil, kaybetmemek üzerine çalışıyor

CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu, AKP’nin yerel seçimleri kazanmak için değil, kaybetmemek üzerine çalıştığına vurgu yaptı, “AKP, İstanbul’u, Ankara’yı kaybetmeyeyim. Manisa’yı kazanmasam da olur diyor” ifadesini kullandı.

CHP’li Vehbi Bakırlıoğlu :AKP kazanmak için değil, kaybetmemek üzerine çalışıyor

CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu, Nevşehir’de çeşitli sivil toplum kuruluşlarını ziyareti sırasında yerel seçimlere yönelik dikkat çekici açıklamalara bulundu.

31 Mart Mahalli ve İdari Seçimlerinin öncekilerden farklı olduğunu öne süren Vehbi Bakıroğlu, “Bu seçimi diğerlerinden ayıran bir durum var. AKP ilk defa kazanmak için mücadele etmiyor. İlk defa. AKP’de bu kez kaybetmemek üzerine bir kurgu var. Şunu söylüyorlar. ‘Ben İstanbul’u, Ankara’yı kaybetmeyim. Manisa’yı kazanmasam da olur’ diyorlar.” diye konuştu.

“NEVŞEHİR’DE İYİ PARTİ KAZANACAK”

Vehbi Bakıroğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Cumhur ittifakını oluşturan iki siyasi parti devletin beka sorunu olduğunu söyleyerek bu olayı daha farklı bir cepheye çekmeye çalışıyorlar. Hatta bize illet, zillet ittifakı yani hastalıklı diyerek hakaret etmekte. Hor görmekte. Bundan derhal uzaklaşılmalı. Kimsenin ayağına taş değmesin. Amacımız insanlarımıza hizmet etmek. Nevşehir’de gördüğüm kadarıyla partiler arasında kıran karına bir yarış olacak. Ben İYİ Parti adayımızın burada başarılı olacağına inanıyorum. İlçelerde de partimizin başarılı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ