Alexa
Medya Siyaset

Demokrasiyi Bu Ülkeye Getirmek İçin Hep Birlikte Mücadele Edeceğiz

Farklı görüşlerimiz olabilir ama farklı düşünceleri ve görüşleri Türkiye’nin selameti için dillendiriyoruz.

Demokrasiyi Bu Ülkeye Getirmek İçin Hep Birlikte Mücadele Edeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’i partisinin genel merkezinde ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, uzun zamandır Türkiye’de siyasi nezaket konusunun konuşulduğunu ve böyle bir nezaketi, zarafeti kendilerini ziyaret ederek ve kurultay için tebriklerini ileterek gösterdiği için Kılıçdaroğlu’na ve arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. Akşener, ayrıca basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmede Türkiye’nin sorunlarını, ekonomisini ve seçim güvenliğini de konuştuklarını ifade etti.

Meral Akşener ’in açıklamalarından sonra sözü alan Kılıçdaroğlu ise, “Sayın Genel Başkanı,arkadaşlarımızla birlikte ziyaret ettik. Başarılı bir kurultay süreci geçirdiler. Sayın Genel Başkan tekrar seçildi. Kendilerini ve arkadaşlarını yürekten kutluyoruz. Siyasette nezaketin hep önemli olduğunu Sayın Genel Başkan da az önce ifade etti. Doğrudur. Siyaset biraz gerginliklerden arınmalı, nezaket biraz öne çıkmalı, elbette farklı düşüncelerimiz olabilir. Farklı görüşlerimiz olabilir ama farklı düşünceleri ve görüşleri Türkiye’nin selameti için dillendiriyoruz. Sonuçta halkın hakemliğine başvuruyoruz. Var olan gergin ortamının biraz ötelenmesi gerekiyor. Hatta bu gerginlik ortamının olmaması gerekiyor. Sayın Genel Başkanla ve arkadaşlarıyla konuşurken doğal olarak ülkenin sorunları da gündeme geliyor. Onları da oturduk, konuştuk. Seçim güvenliği konusundaki duyarlılığımızı karşılıklı olarak bir birimize aktardık. Bütün vatandaşlarımızın emin olmasını istiyorum. Sayın Genel Başkan da içeride ifade etti. Herkes sandığa gitsin. Büyük bir özgüvenle oyunu kullansın. Bütün sandıklara sahip çıkacağız. Biz demokrasiyi bu ülkeye getirmek için hep birlikte mücadele edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ziyaret sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, Yaşar Kemal’in “Üç Anadolu Efsanesi” adlı kitabını armağan etti.

Meral Akşener, torunlarımızı konuştuk şeklindeki ifadesine karşılık Kılıçdaroğlu, “Bu arada Sayın Genel Başkan torunum için güzel bir imzalı kitap verdi. Onu da sevgili Duru’ya vereceğim” diye konuştu.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hemmet İla Atlan dedi ki:

    Muhtarlara neden Yurtdışı seyahatleri, maaş zamları veriliyor biliyor musunuz? Adres kayıtları muhtarlık tarafından oluşturulur, tutulur. Muhtarlık kayıtları incelensin derhal. Bu işte kesin müptezellik var, ortaya çıkarılsın. Sn. Meral Akşener bu foyanın peşine düşse iktidarı garantiler.

  2. ŞÜKRAN DEMİRBAŞ dedi ki:

    hahahah sizden nasıl da korktular yanındayız meralim

BİR YORUM YAZ