Alexa
Medya Siyaset

Derin Kuşatma !

Derin Kuşatma !

AKP iktidara geldikten hemen sonra  4 Temmuz 2004 tarihinde Türk askerinin başına çuval geçirilmişti .

O zaman ne olduğunu anlamaya çalışan ülkemiz insanları hala idrak ve anlama kabiliyetinden çok uzaklar. O günlerini unutmuş olarak onursuzluğu hazmettiler. Türk demek onursuzluk demek değil.

Yetmedi !

16 TEMMUZ 2004 Çanakkale – Gelibolu

Çanakkale’nin Gelibolu İlçesi’nde sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında, TÜBİTAK görevlisi 3 kişi hayatını kaybetti. Kazada ölenlerden Ercan Kuruoğlu’nun eski Bakan Ramazan Mirzaoğlu’nun damadı olduğu  ortaya çıkıyordu.

TÜBİTAK’ta ‘ulusal güvenlikle ilgili stratejik bir görev yapan bu ‘ 3 isim çok önemliydi . Gizli görevli bir yüzbaşı ile iki mühendisin Gelibolu yakınlarında hayatını kaybetmesi, çeşitli soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Sıradan bir kaza gibi gazetelere yansıyan olay  açık olarak Suikast’ şüphesi taşıyordu . Çok önemli bir haberleşme cihazı ya da dinleme cihazı yapmışlardı . Kaza yapan minibüsün plakasının değiştirilmesi, şoförün farklı bir güzergah seçmesini ve olay yerine savcıdan önce gelen kişi meselesi olayın suikast olduğunu gösteriyordu .

Türk milletinin aziz evlatları , pırıl pırıl beyinleri  geliştirdikleri bir askeri cihazı testten dönüyorlardı . Kripto uzmanları öldürülmüştü .

Mesela Susurluk , mesela Adnan Kahveci , Recep Yazıcıoğlu , Mustafa Taşar gibi önemli isimler yine trafik kazalarıyla öldürüldüler.

30 KASIM 2007 ISPARTA TÜRBETEPE… SAAT: 02.05

Düşen Isparta Uçağının İçinde Altı Nükleer Fizikçi de Vardı…

1830 rakımlı Türbetepe’ye düşen Atlasjet üç parçaya ayrılmış, uçağın gövdesi tepenin üzerinde kalırken, kuyruk ve ön kısmı yüz elli metre aşağıya savrulmuştu. Saatler 02.05’i gösterirken bir helikopterin ışığı aydınlattı Türbetepe’yi. Etraftaki kar kalıntılarını savurarak az ilerdeki küçük düzlüğe iniş yapan helikopterden hızla inen dört adam önce gövdenin olduğu bölüme yöneldiler. Kalın kar anorakları giyinmiş, başları kapüşonlu adamlar kuvvetli el lambalarıyla cesetlere bakarak ilerlemeye başladılar. En öndeki birden, durup bağırdı:

“Bu yaşıyor!”

Adam grubun liderine bakıyordu. Yanıt tek kelimeyle geldi:

“Öldür.”…

TÜRKİYE’YDİ HEDEF:

Mustafa Kemal’in Meksika’da araştırma yapmak için görevlendirdiği Tahsin Bey’in düzenlediği sır dolu defterle başlamıştı her şey.

Mesaj 3000 yıl önceden gelmişti: Anadolu topraklarında öyle bir sır yatıyordu ki, açıklandığı gün dünyada tüm dengeler değişecekti… Ve 1936 yılında sessizlik yemini edilerek defterin üçüncü cildi,  “Sır taşıyıcılarına,” teslim edildi.”  Bir benzeri konulmuştu Türk Dil Kurumu arşivlerine, o da 1970 yılında ortadan yok oldu.

Bu defterde yer alan sırlar uğruna  görünmeyen kirli bir savaş başlamıştı . Türkiye’de, hiç durmadan saldırdılar.  2000’li yılların ortasına doğru açıklanması beklenen bu sırrın açığa çıkmaması için, gerekirse tüm dünyayı yok etmeye de hazırlardı…

KOD 5’i hayata geçirmeye karar veren Türkiye Cumhuriyeti’ni durdurmak amacıyla, bizzat AKP iktidara getirildi . Erdoğanizm temelinde bugüne kadar yaptıkları kime yarayorsa ! Dikkatle inceleyin.

AKP iktidarı döneminde  “ bilim adamlarını öldürdüler, bombalar patlattılar, terör örgütlerini devreye soktular, darbe yaptırmaya kalktılar ve suikastlar düzenlediler”…

Bu savaş halen devam ediyor “Büyük sır,” açıklandığı gün dünya, Anadolu topraklarından doğan yeni bir güce tanıklık edecek…

Kayaların oğlu 29 Ekim 2023 sabahı yeniden doğarken , bir daha güneş kararmayacak .

Bu hikayenin benzeri Musin Yazıcıoğlu öldürülürken yaşandı . AKP iktidar ve o gün, bugün hiç kimse bu olayları araştırmadı .

Maya tabletlerinde yazana bakın lütfen ;

“Üç bin yıl sonra üç tarafı denizlerle kaplı ana karada ortaya çıkacak yıldızların çocukları.” “SALDIRACAKLAR, saldıracaklar hiç bıkmadan kara elbiseliler.”

“Koruyacak Tanrı gökyüzünden gelenlerin çocuklarını. ”

“Ve o gün bir tepenin üzerinde yükselecek koyu gümüş renkli ikiz yıldız.”

İngilizler kısa süre içinde bu tabletleri de yok edecekler. Anadolu’ya ait bir iz bırakmak istemiyorlar. Bu sözü söyleyen bir arkeolog!

Mustafa Kemal  Atatürk , elindeki rapora ve fotoğraflara bir kez daha göz attı. Şaşırmıştı, bu kadar cephe görmüş, ölümlerden dönmüştü ama hiçbiri şu anda okuduğu raporlar kadar tedirgin etmemişti kendisini. “Allah vatanımızı korusun,” diye söylendi, ardından da karşısında oturan Meksika Maslahatgüzarı Tahsin Bey’in gözlerinin içine baktı ve “Maya tabletlerinde anlatılanlar olağanüstü fakat bir o kadar da korkutucu. Bu sır en az seksen yıl boyunca saklanmalı.

Gizli teşkilatlarda olduğu gibi bir yol izleyeceğiz, bu sırlar sessizlik yemini etmiş koruyucularına teslim edilecek”  dedi. Tarih 18 Ağustos 1936 (KOD 5)

Bu sırra vakıf olmak için bizzat Erdoğan kozmik odayı açtırdı . Bu sırra vakıf olmak için AKP , Türk ordusuna ve beyinlere yapılan operasyonların Savcısı oldu .

Bu yaşanmışlıkların hepsinin üstü örtüldü .Cehennemin kapılarının açılma zamanı geldi . Mavi Tuğ kalktı . Her yeri Mavi renge boyasanız bile yok hükmünde. Hepsi , aklınıza gelen herkes nasiplenecek .

Sosyal medya AK TROLLERİ devamlı surette bana saldırıyor. Hepsini not ediyoruz. Bu saldırılar karşısında kriptoyu ortaya koymamız gerekiyor.

Bir çok kaynak etrafınca inceleme yapıyorum . Ve medya siyaset sitesi yazılarım için çok özel bir yazı dizisi ile bu konuları tekraren gündeme taşıyacağım . Çok yakında perdeler kalkacak .

Okumayan milletler ölürler . Evet yanlış duymadınız .

Ricam ..

– RABITA UĞUR MUMCU`DAN SONRA

– ATATÜRK `ÜN YASAKLANAN KİTABI

– ATATÜRK VE CUMHURİYETE KUŞATMA – YAHUDA kitaplarını okuyunuz .

Sevgi ve saygıyla !

Atabey H.Hakkı Kahveci 

Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci

19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA ‘de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD ; Master düzeyinde Uluslararası ilişkiler ve Management eğitimi almıştır. Türkiye‘ye dönüşünden sonra TURİZM sektöründe uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında Profesyonel GENEL MÜDÜR olarak görev yapmıştır. Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci – Yazar ve Stratejist olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. Parlamentohaber.com internet haber sitesi ve K2 Medya haber gurubunun MEDYA GURUP BAŞKANI olup; Özel Haber alanında ARAŞTIRMACI – GAZETECİLİK faaliyetine devam etmektedir. ANSAV STRATEJİK ARAŞTIRMALAR VAKFI Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra yayınlanmış üç tane kitabı ” Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle ; Yeşil Hücreler ; RABITA ‘Uğur Mumcu’dan sonra ” kitaplarının yazarıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ