Alexa
Medya Siyaset

Devlet Yönetimi

Devlet Yönetimi

Devlet Yönetimi;Özü anne şefkatine dayanır. eşit,merhametli,fedakar ve ayrımsız davranmak ister.

Türkiye’de yaşayan ve geleceği için hayaller kurmak isteyen gençlerin devletinden beklediği bu şefkattir.

Niye gençler İYİ parti bünyesinde buluşuyor diye sorular geliyor.

Bu sorulara verilecek cevapların başında o gençlerin hayallerinde yanlarında olduğumuz gerçeği geliyor.evet biz Türk gençliğinin hayallerini umursuyoruz.onlar ise bize nasıl bir Türkiye yaratmamız gerektiği hususunda yol gösteriyorlar…

Bir Fransız atasözünü çok önemserim.”Yıldızlara dokunamazsınız ama onlar karanlık gecelerde size yol gösterirler.”

Biz İYİ Partinin vatanperver gençliği olarak hayallerimizi bu bağlamda kuruyor fakat hedeflerimizi tutarlı ve inançlı bir yol haritası belirleyerek çalışıyoruz.

Biz kutsal değerlerimizin hepsine bağlıyız. Altı boş olan,kulaktan duyma bilgilerle değil erişilebilir tüm bilgiler ışığında okuyarak gerçekler doğrultusunda gelişiyoruz.

Evet, İyi Parti Gençliği eğitime ve bilime önem veren ve tek hedefi geleceğin lider medeniyeti olan bu gençlik ülkemizin bekasının garantisi olacaktır.

İyi Partinin tüm teşkilat binaları vatansever Türk gençliğini ağırlamak,onların hayallerini öğrenmek ve büyük bir aileye mensup olmalarını sağlamak için devamlı açık durumdadır.

Genel başkanımız Meral Akşener’in bizlere verdiği değer,il başkanımız Hüsmen Kırkpınar’ın göstermiş olduğu sevgi ve destek sayesinde bizler İzmir şehrimizde diğer arkadaşlarımız ise diğer şehirlerde çok ama çok iyi şekilde çalışıyoruz…

Asla karamsar olmayız, irademiz ve inancımız çok kuvvetli,biz Türk gençliğiyiz ve Türk milletinin devamının garantisiyiz. Bu enerjimiz ve bu inancımız ile Türkiye cumhuriyetinin geleceği için çalışacağımıza and içeriz!

Evren Gülay

Evren Gülay

İş adamı.İYİ Parti İzmir Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ