Alexa
Medya Siyaset

Erdoğan,İstanbul’da Seçim Tekrarı Sinyali Verdi

Erdoğan,İstanbul’da Seçim Tekrarı Sinyali Verdi

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya’ya hareket etmeden önce düzenlediği basın toplantısında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Putin’le üçüncü defa yüz yüze buluşma gerçekleştireceğiz. İkili ilişkilerimizi değerlendireceğiz. Suriye başta olmak üzere bölgesel ve küresel gelişmeleri ele alacağız. Rusya’yla ilişkilerimiz tüm alanlarda gelişmeye devam ediyor.Vize serbestisi konusu da elbette gündemizde yer alan bir başlık

YEREL SEÇİM AÇIKLAMALARI

Usulsüzlüklerin neredeyse tamamı usulsüz. Bu işin seçi,m süreci bitti. Bundan sonraki yargı sürecidir. YSK, özellikle tüm siyasi partiler için, tüm halkımızın özellikle demokratik haklarını hukuk çerçevesinde koruma zorunluluğumuz var. ‘Biz burada organize suçların işlendiğini gördük, görüyoruz’ diyorlar. Biz de organize bazı suçların ilendiğini görüyoruz. Bazı televizyon, kamera tespitleri var. Nerede, ne gibi yolsuzluklar yapılmış, boş alanlarda, tarlalarda, adreslerde nasıl oy kullanılmış görmekteyiz. Bütün bunlarla bu adımları atacağız. Geçmişte Yalova’da, Ağrı’da bunların örnekleri var. ABD’de yüzde 1 gibi sıkıntılı oy olsa seçimin yenilenmesine gidiyorlar. 13-14 bin oy farkla kimsenin kazandım deme hakkı yoktur.

AYRINTILAR GELİYOR

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ