Alexa
Medya Siyaset

Erdoğan Yine Akşener ve Kılıçdaroğlu’nu Hedef Aldı “Hesabını vereceksiniz”

Erdoğan Yine Akşener ve Kılıçdaroğlu’nu Hedef Aldı “Hesabını vereceksiniz”

Cumhurbaşkanı ve AKP Geneş Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya’da yaptığı mitingde yine Akşener ve Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.Erdoğan Akşener’e “Bir Cumhurbaşkanına sen bu iftirayı atamazsın. Ben halkıma nasıl terörist derim ya. Denizli’de bu ifadeyi söylediğimi söylüyor. Aydın’da bu ifadeyi söylediğimi söylüyor. Korku bacayı yardı. Bu ülkede adalet var, bu ülke hukuk devleti gereken hesabı vereceksin. ” derken ,Kılıçdaroğlu için ise “Bay Kemal o da milletvekilliğine güveniyor. Onunla ilgili çalışmaları ben yargıya müracaat etmek suretiyle avukatlarımla yaptırıyorum. ” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Genel Başkanı Meral Akşener’i miting meydanlarında hedef almaya devam etti. Konya mitinginde konuşan Erdoğan, “İçlerinden biri var güya hanımefendi yurt konseyinin temsilcisi ayın 15’inden sonra Başbakan olacağım dedi. Oldu mu? Şu anda senin iyi günlerin sen Erdoğan’a söylememiş olduğu sözleri söylemiş gibi yaptın, asıl fatura sana kesilecek” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Elazığ’da yaptığı konuşmada ise “Birileri cezaevinde süre dolduruyor, FETÖ’cüler dolduruyor, aynı yolda sen de düşebilirsin” demişti. İYİ Parti Genel Başkanı Akener ise Erdoğan’a Belediye seçimleri dışında her şey konuşuyor. En son beni hapse yollamaya karar verdi” demişti.

ERDOĞAN, KILIÇDAROĞLU’NU DA HEDEF ALDI

Konya mitinginde konuşan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da hedef alarak, “Bu ülkede adalet var gereken hesabı vereceksin dirsek temasında olduğun Bay Kemal vekilliğine güveniyor. Onunla ilgili çalışmaları da avukatlarımla yaptırıyorum. Seçimden sonra bir taraftan parlamento bir taraftan yargıyla işin üzerine gideceğiz, bu seçimi sırf kızgınlıkla sandık hesaplaşmasına döndürmeye çalışanlar şunu aklından çıkarmasın hesap sorulacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Seçimde ortaya çıkacak bir açıkta ülkemiz ve milletimizle hesabı olanlara gün doğar. Avustralya’da konuşan teröristin Türkiye’de de bir benzeri var. Senin o adamdan ne farkın var aynısın. CHP’li vatandaşlarıma seslenmek istiyorum bu adama daha nereye kadar oy vereceksiniz. Her şey açık net ortada ya İslam dünyasından kaynaklanan terör diyor ya bunu biz batıya anlatamadık bugüne kadar demek ki sana da anlatamamışız. O zaman senin iç dünyanda başka bir şey var, sen tehlikeli bir adamsın. Girdiğin tüm seçimleri kaybettin bu seçimi de kaybedeceksin.”

“İçlerinden biri var güya hanımefendi yurt konseyinin temsilcisi ayın 15’inden sonra Başbakan olacağım dedi. Oldu mu? Şu anda senin iyi günlerin sen Erdoğan’a söylememiş olduğu sözleri söylemiş gibi yaptın, asıl fatura sana kesilecek. Be halkıma nasıl terörist derim? Bu ülkede adalet var gereken hesabı vereceksin dirsek temasında olduğun Bay Kemal vekilliğine güveniyor. Onunla ilgili çalışmaları da avukatlarımla yaptırıyorum. Seçimden sonra bir taraftan parlamento bir taraftan yargıyla işin üzerine gideceğiz, bu seçimi sırf kızgınlıkla sandık hesaplaşmasına döndürmeye çalışanlar şunu aklından çıkarmasın hesap sorulacaktır.”

“AK Parti davasını merkeze alan ve bunun çevresinde kendisini yenileyebilen bir partidir. Bu partinin tek bir sahibi vardır o da milletin ta kendisidir. Şahsım da bu büyük davanın sadık bir neferidir o kadar. Buradan milletime sesleniyorum kendi partinize AK Parti’nize 31 Mart’ta sahip çıkın.”

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ