Alexa
Medya Siyaset

Eski Bakan Önay Alpago AKP’nin Şok Kadın Projesini Açıkladı

Eski Bakan Önay Alpago AKP’nin Şok Kadın Projesini Açıkladı

Halk TV’de yayınlanan Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesinin konuğu olan Devlet eski Bakanı Önay Alpago, ilk kez duyulan gerçekleri açıkladı.Önay Alpago, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meclise gönderdiği kadın karşıtı maddeler içeren yasayı ve ıslak imzalı belgeyi ilk kez Halk TV’de duyurdu.

Halk TV’de Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesinin konuğu olan Devlet eski Bakanı Önay Alpago, ilk kez duyulan gerçekleri açıkladı. Alpago, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meclis’e gönderdiği kadın karşıtı maddeler içeren yasayı ve ıslak imzalı belgeyi ilk kez Halk TV’de duyurdu.

Önay Alpago, Türkiye’nin de yer aldığı İslam Konferansı Örgütlülüğünde hazırlanan tüzüğe dikkat çekti. “Bu tüzükte Türkiye’nin de imzası var” diyen Alpago, tüzükte kadının haklarını silen maddeleri okudu.

Teşkilatın amaçları arasında “kadınların aile ve toplu içindeki görevlerinin ifası için” kısmında da tepki çeken detayları açıklayan Alpago, bu maddeleri 15 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bu içerik yasalaşsın” talimatıyla Meclise gönderdiğini söyledi ve imzalı belgeyi ilk kez Halk TV’de gösterdi.

HABERE AİT BU VİDEO’YU LÜTFEN SONUNA KADAR SEYREDİNİZ

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ