Alexa
Medya Siyaset

FETÖ’cu Hakan Şükür Murat Ağırel’i Hedef Gösterdi

FETÖ’cu Hakan Şükür Murat Ağırel’i Hedef Gösterdi

Eski AKP Milletvekili ve milli futbolcu,FETÖ terör örgütü sanığı,firari Hakan Şükür sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Araştırmacı yazar,gazeteci Murat Ağırel’i hedef gösterdi.

Murat Ağırel sosyal medya hesabından Hakan Şükür’ün de bulunduğu fotoğrafı ekleyerek ” Meydanlarda muhalefete Fetö ve PKK ile birlikte diye iftira atanların asıl amacı kendi bahçelerinde olup biteni saklama gayretidir. Adana Pozantı Belediye Başkan adayı FETÖ den 5 yıl ceza aldı! Fotoğraftaki kişi ise Erzincan Belediye Başkan adayı Cemalettin Başsoy !” paylaşımında bulundu.

Ağırel’in bu paylaşımından kısa bir süre FETÖ’cü Hakan Şükür tweeti alıntılayarak “Ne desem bilemedim. Ben ve bi çoğu yargılanamıyor,avukat tutulamıyor, tutulan tutuklanıyor. Söz hakkı verilmiyor, kendi yokken aileleri içeri atılıyor,işkenceler gırla. Hangilerini yaşadın.? Tv’ler gazeteler açık ailenize dokunulup herşeyinize el mi konuldu. Yazık ki ne yazık!” paylaşımında bulundu.

(Haber Görselden Sonra Devam Ediyor)

Şükür bir diğer paylaşımında “Bu twiti sakla.. Kim vatan haini kim yalaka kim korkak gün gelir görürsün.. Allah sizi bildiği gibi yapsın..” ifadelerini kullandı.

Hakan Şükür’ün bu paylaşımı sosyal medyada tepki toplarken Murat Ağırel,Şükür’e verdiği cevapta “Benim ne seninle ,ne senin önünde taptığın hainle ile ,ne de sena benzer bir kişi ile fotoğrafım olmaz..Vatan hainleri ile işim olmadı ,olmazda..Sen kuyruğunu kıstırıp bu ülkeden kaçarken ben senin abilerinin kurduğu kumpasta kaçmadan onurumla Silivri’de yargılanıyordum.” ifadelerini kullandı.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ