Alexa
Medya Siyaset

“Garip” İşler Başkanı

“Garip” İşler Başkanı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş; “Kur’an ile olmayan çocukların şeytan veya şeytani insanlarla beraber olacağını” belirtmiş.

Pardon!

Çocuk ve Şeytan…

İnsanın kalbine nefret tohumları eken bir beyan değil mi?

Esas görevi,topluma Peygamber Efendimiz’in (SAV) Mükemmelliğini, Yunus Emre’nin Ahlakını, Mevlana Celaleddin Rumi’nin Felsefesini yaymak ve Diyanet İşleri’ne Başkanlık yapmak olan bu zat, neden sivri çıkışlarla “ÇOCUK” gibi masumbir kutsalı şeytan gibi lanetli bir objenin yanına koyuyor?

Neden mi?

Çünkü Ali Erbaş’ın göreve getiriliş amacı bu!

Pekala kimdir bu Ali Erbaş?

Diyanet İşleri Başkanı.

Hayır arkadaşlar! GERÇEKTE kimdir bu? Kime ve nasıl hizmet etmiştir?

Karşınızda Ali Erbaş;

1) Hristiyan Ayinleri (1998)

2) Hristiyanlık’ta İbadet (2003)

3) Hristiyanlık’ta Reform ve Protestanlık Tarihi (2004)

4) Hristiyanlık (2004)

Ali Erbaş’ın akademik hayatında kaleme aldığı kitapların %80’i yukarıdadır. Yani bu şu anlama geliyor; Ali Erbaş Hristiyanlığı o kadar iyi bellemiş ki, bu durum onu Diyanet İşleri Başkanlığı konumuna getirmiş.

Bu işte bir “GARİPLİK” var sanırım…

Yorumu size aittir.

Fakat bana göre, uzmanlık alanı Hristiyanlık olan biri bence Hristiyanlığa hizmet etmelidir.Zira, daha faydalı olacağı açıktır.

Ayrıca, Vatikan yetkililerine bir önerim var. İtikadi veya içtihadi konularda sıkışırsanız  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın uzmanlık alanı Hristiyanlık. O size HAKKIYLA HİZMET EDECEKTİR.

*****

Sen!Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden YUNAN ARTIĞI HAİN’E“RESMİ CÜBBELİ” ziyaretinle, ÇOCUĞUN yanına şeytanı münasip görmenle, toplumu ancak bu kadar kendinden ve bağlı bulunduğun kurumdan soğutabilirsin.

Sen hiç bunun sonuçlarını düşünemiyor musun? Bu kadar mı acizsin?

Hayır, hayır…

Sen bunu bile bile, kasten yapıyorsun.

Türk Milleti ve Türk Gençliği bunun gayet iyi farkında.

Siz, uyuduğumuzu veya farkına varmadığımızı düşünebilirsiniz.

Ancak bilinmelidir ki; biz olan bitenin görüyoruz;

Ve unutma, Türk Gençliği Asla Uyumaz!

*****

Buradan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin konu ile ilgililenenlerine sesleniyorum. Türk Milleti’nin ve Diyanet İşleri Başkanlığının acilen ve tedbiren nifak tohumcusu bu şahıstan kurtarılması gerekmektedir.! Gereken önlemlerin derhal alınması ise keyfi değil, MECBURİDİR.

****Önemli Not: Sözlerimin Hristiyan karşıtı olmak gibi karşılanmasın. Asla! Zira ben iş ve sosyal yaşamında kişilere din, ırk ve sosyolojik diğer unsurları gözetmeden onlara yaklaşan biriyim. Ayrıca ister semavi ister insani kaynaklı olsun tüm dinlere hoşgörü ile bakan bir bireyim.

Sevgi ve Hürmetlerimle

Mustafa Göktürk Karaca

Mustafa Göktürk Karaca

1988 yılında Hatay/İskenderun’da doğdu. Bursa Çelebi Mehmet Lisesi ve ardından Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesinde Hukuk Fakültesini bitirdi. 2014 yılından bu yana Bursa’da kurucusu olduğu Göktürk Hukuk Bürosunda avukatlık faaliyetine devam etmektedir.Karaca www.medyasiyaset.com hukuk danışmadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ