Alexa
Medya Siyaset

Gizli Kardinal

Papa bir gün FETÖ’yu kabul eder, bir gün Diyarbakır-Sur Eski Belediye Başkanı ile Kırklar Meclisi Üyesi Abdullah Demirtaş’ı (Sevr savunucusu) ağırlar, bir gün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konuk eder.

Gizli Kardinal

Vatikan tarihi ile ilgili araştırma yapan uzmanlara göre Fethullah Gülen, Papanın “Gizli Kardinallerinden” biridir. Katolik Hristiyanlığa gizli olarak hizmet edeceklere belirlenen “Gizli Kardinaller” sadece Papa ve Genel Sekreter tarafından bilinirler ve tüm dünyada her zaman büyük destek görürler…

İslam düşmanlığının stratejik planlama merkezi, Vatikan’dır.
“Dinlerarası Diyalog” denen İslam’ı bitirme planının sahibi, Vatikan’dır.
“Dinlerarası Diyalog” saçmalığının çığırtkanlığını ise Erdoğan ve Gülen yapmışlardır.
Türkleri Anadolu’dan sürmenin gerçekleşmesi amacıyla tarihteki “Haçlı Seferlerini” başlatan sürdüren destekleyen de Vatikan’dır.
Vatikan’ın bu konuda 100 adet projesi mevcuttur.
Bu projelerden biri “Kürtleri Ayrıştırmak” projesidir.
Bu amaçla “Kayıp dilleri canlandırmak” görüntüsü altında yüzlerce Papazı bölgeye gönderen Vatikan’dır. Bunlardan Maurizio Garzoni adlı Papaz, bölgede 18 yıl yaşamış ve 1787 yılında Vatikan’a dönerek “Grammatica e Vocabolario Della Lingua Kurda” adlı Kürtçenin ilk gramer kitabını yazmıştır.
Kürdolojinin Babası olarak bu kişi bilinir!

Bu Papa gider, başkası gelir ama Vatikan’ın Türkiye ve Ortadoğu politikası değişmez.

Papa bir gün FETÖ’yu kabul eder, bir gün Diyarbakır-Sur Eski Belediye Başkanı ile Kırklar Meclisi Üyesi Abdullah Demirtaş’ı (Sevr savunucusu) ağırlar, bir gün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konuk eder.

Fakat Vatikan’ın politikası değişmez.

Vatikan, Ortadoğu da İsrail menfaatlarını esas alır.
Ortadoğu’da İsrail ne ister? İsrail bunu “Siyonist plan” olarak 1982 yılında açıklamıştır ve bugüne kadar da yalanlamamıştır!
İsrail, bölgede yaşayabilmek için komşularının birbirleriyle savaşması gereğine inanır. Çevredeki Arap devletlerini daha küçük ve daha zayıf devletlere bölerek, kendi jeopolitik ortamını yeniden şekillendirmeyi şart koşmaktadır.
Bu projeyeen büyük engel olarak da Irak ve Suriye’yi görmektedir.
Irak, Erdoğan’ın eşbaşkanlığı sırasında, onun desteğiyle halledilmiş sıra Suriye’ye gelmiştir.

Türkiye ise AKP önderliğinin çarpık ve yanlış Suriye politikaları sayesinde hala savrulup durmaktadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ise ne laf ne de uzmanları dinliyor.
İşi gücü, CHP Genel Başkanına saldırmak, kendisi gibi düşünmeyenlere hakaret etmek!

Sizlere şunu sormak isterim;
Türk Ordusu, Suriye’de başarılı bir terör operasyonu gerçekleştiriyor.
Ordumuz elbette ki bu harekâtın sonunu da hesaplamıştır. Peki siyasetin Zeytin Dalı operasyonu sonrası için bir planı var mı? Hiç sanmıyorum!
Erdoğan’ın dediği şudur;
“Bizim kimsenin toprağında gözümüz yok. Terör unsurlarını temizledikten sonra yurda döneceğiz.PYD’nin elinde olan toprakları da gerçek sahibi olan Arap Kardeşlerimize bırakacağız!”

Sorum şu;
Hangi Araplara?
Osmanlı 1. Dünya Savaşını kaybetmek üzereydi. Osmanlı Ordusu Komutanı “Yerli ve Milli” Alman Mareşal Liman Von Sanders idi. Komutan Şam’dan Halep’e çekilme emri verdi. Şam’da yaşayan binlercekadın-çocuk Türk yollara düştü. Tren Şam-Rayak demiryolunun geçtiği Rabova boğazında
Araplar tarafından saldırıya uğradı. Araplar, bir tek bile sağ çocuk bırakmadılar.
Bu soykırım,AKP İktidarına kadar her 30 Eylül günü “Masum Şehitler Günü” olarak anıldı. Şimdi Araplar üzülmesin diye bu anma törenleri yapılmıyor!
Mehmetçiklerimiz, Türk düşmanı Araplara toprak bırakmak için mi Suriye’de şehit oluyor? Üstelik Suriyeli gençler Türkiye’de zamparalık yaparlarken!

Eşbaşkanlık görevinden sonra galiba yeni bir Gizli Kardinalimiz oluyor…

Sağlık ve başarı dileklerimle 06 Şubat 2018
Rifat Serdaroğlu

Kaynak : https://rifatserdaroglu.com/2018/02/06/gizli-kardinal/

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı. Evli ve 2 çocuk babası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    İsrail yöneticlerine ‘ONE MİNUT ve DEVAMINI’ demiş olmasına rağmen ÜSTÜN HİZMET VE CESARET MADALYASI’na layık görülmüş bu kişiye BOP ve BOP’cular ve Papa ve Vatikan tarafından da bir üstün hizmet ve cesaret madalyası
    verilirse – hatta çoktandır VERİLMİŞ ve heniz AÇIKLANMAMIŞ ise – sözün bittiği ve tüm yurdun ve bütün ulusun, uçurumun dibine atılmak üzere olduğu bir noktadayız demektir. Bu noktadan kurtulabilmenin biricik yolu ve yöntemi tek ve birleşik bir vatan cephesi kurmaktan ve bu kişiye ve adamlarına ve ajanlarına karşı ortak mücadeleye seferber etmekten geçmektedir.
    Çok değerli ve sevgili SERDAROĞLU’na içten tebrikler, saygılar ve en iyi dileklerle.

BİR YORUM YAZ