Alexa
DOLAR
8,3247
EURO
10,0185
ALTIN
479,06
BIST
1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Gök Gürültülü
20°C
Ankara
20°C
Gök Gürültülü
Cuma Az Bulutlu
25°C
Cumartesi Gök Gürültülü
28°C
Pazar Parçalı Bulutlu
20°C
Pazartesi Açık
19°C

Günübirlik Atatürkçüler Naş Naş !

ATATÜRKÇÜLÜK ! Bir devlet  ve ulus yönetim sistematiğidir. Algoritması öyle roman gibi okunup sonra uygulanacak bir şey değildir.

Günübirlik Atatürkçüler Naş Naş !

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP `nin   Atatürk`ün  ölüsüyle mücadelesi  aralıksız devam ediyor .

Türk milletine ait tüm değerleri ayaklar altına alarak PAKRUDİNİ – BEDİRHANİ – SABETAY yapılarla kurduğu ittifaklar ve HİLE- İ ŞERİYYE seçimleriyle iktidarda oturanlar çıkıp ATATÜRKÇÜ olduklarını söylüyorlar .

Bir haftadır  tüm partiler ATATÜRK için birbirine girmiş durumda ve gündem ATATÜRKÇÜLÜK üzerine açıklamlarla yürüyor.

Erdoğan ve AKP ! Türkiye Cumhuriyeti – Türk milleti – Atatürk ve Atatürkçülük ekseninden çok uzakta sadece kendi politikaları ve radikal olan tabanları için bunu alet gibi kullanan yapılardır.

MHP lideri Devlet Bahçeli ise bahçe çığırtkan kuşları gibi kurduğu cümlelerle her yere Adana havası atmaktadır. Osmaniye havalarında pek adı geçmeyen Bahçeli ; Atatürk isminin Türkiye Cumhuriyeti topraklarında bu kadar saldırıya uğramasına müsade etmiş ve pasapas yapılmasına sebep olmuş siyasi kişiliktir. Ömrü vefa ederse bir gün önüne kitap olarak konulduğunda “ PÜSKEVİT “ diyerek geçiştirir .

Tabi olan Atataürkçülük veya Atatürk kimsenin tekelinde değildir.

Burada sorun yok . Sorun bunu on dört yıldır iğdiş etmek için her türlü icraatı yapan ve bizzat  Atatürk`e AYYAŞ diyenlerde.

Bugün ATATÜRKÇÜLÜK yapmaya çalışan ve beceremeyen AKP ve yandaşları Atatürk ismine on dört yıl boyunca devamlı saldırmışlar .  Erdoğan tarafından bizzat denilen “ B planına geçeriz “ cümlesinin açık anlamı şu ;

A planı ümmetçilikti . Maalesef tutturamadık .

B planı ise Atatürkçülük yapmak . Yiyen yesin . Benim karnım bu laf salatalarına çok dolu .

Mesela günah işleme özgürlüğü sadece Erdoğan ve  avanesi verilmiş olduğu gibi , Atatürk `e saldırma özgürlüğü yine AKP ve avanalerine verilmiş. Şimdi kalkıp kendileri için Atatürkçülük yapma özgürlüğü istiyorlar .

AKP ve ATATÜRKÇÜLÜK birbirine verecek olduğum örneklerle zıttır.

  • Mersin’de AKP Anamur Gençlik Kolları Başkanı Hasan Baki, Ulu Önder Atatürk için “Keşke olmasaydı, Türk’e benzemiyor” dedi.

 

  • AKP Çerkezköy İlçe Sekreteri Mustafa Karataş, “Ödüllü soru: Attan düşüp gazi olan kimdir?” şeklinde paylaşımda bulundu. Karataş’ın bu paylaşımına, AKP Çerkezköy İlçe Eski Başkanlarından Alaettin Demirbağ, “Mustafa Kemal Atatürk” diye yanıt verdi.

 

  • Mustafa Kemal Atatürk ve Meclis’e ettiği ağır hakaretlerle tanınan eski Refah Partisi Milletvekili ve Rize Belediye Başkanı Şevki Yılmaz’ın oğlu AK Parti’nin Kocaeli milletvekili adayı oldu.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü’yü hedef aldı. Lozan Antlaşması üzerinden Atatürk ve İnönü’ye çatan Erdoğan, ‘iki ayyaş’ sözlerinden sonra bu kez de ‘birileri’ dedi.

Mustafa Kemal Atatürk  yoktan var ettiği bir Ulus tarafından bunca nankörlüğe uğradı. Atatürk dışında dünya üzerinde hiçbir lidere kendi toplumu tarafından bu kadar ihanet edilmemiştir.

Ülkemizi tek başına yönetmede 15. yılına giren AKP fetret döneminin acı meyveleridir bunlar..

AKP Kasım 2002’de ABD tarafından bir proje ile iktidara getirildiğinde yeni doğan bebekler günümüzde 15 yaşına, 5 yaşında olanlar 20 ve 10 yaşında olanlar 25 yaşına girmiştir. Kopkoyu bir cehalet içinde Atatürk’e kin – nefret kusan gençlik yetiştirme projesi nispeten hedefine ulaşmıştır.

AKP kadroları ve Erdoğan tarafından yönetilemeyen Türkiye `ye  dayatılan nankör eğitim politikalarının ürünü bugün önümüzde olan bu acı tablodur.

Ne denli acı ki  Erdoğan, “dindar ve kindar nesiller yetiştireceğiz..”, “.. dininizi ve kininizi eksik etmeyin..” anlamında sözler etmiş, eğitim sistemini başta olmak üzere yaşamın hemen her alanını tarumar etmiştir.

Bugün ağzıyla kuş tutsa bizim için yok hükmündedir .Kendisi ile hemşeri olmamıza rağmen maalesef bana göre yok hükmündedir .İzlemiş olduğu politikaların hepsi  ülkenin içinde patlamış el bombalarıdır.

Cumhurbaşkanlığı makamına duymakta olduğum saygı esastır . Orada bulunmaktadır. Görev süresi bittiğinde sadece yaptıklarıyla anılacaktır. İşte o tarih yazımını bile bugün değiştirmeye gayret etmekteler.

Sen kalkıp kafana göre tarih yazarsın . Bu ülkenin boş olmayan beyinleri var . Bu ülkenin oturup analiz eden ve kendilerince TÜRK MİLLETİ adına ATA TÜRKÇÜLÜK yapan beyinleri var . Öyle devlet maaşıyla beslenmeyen ,tırnaklarıyla kazıyarak hayata tutunan beyinleri var .

ATATÜRKÇÜLÜK ! Bir devlet  ve ulus yönetim sistematiğidir.

Yazacak olduğun tarihi sadece sen okursun . Bana öğretecek olduğun bir şey yok . Herkes unutuyor . “ TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR.”

Dünya siyaseti bu kadar kıvırtmaz . Hale bak ! Üç ay önce “ÜMMETİN SON UMUDU “ olan AKP! Bugün Atatürkçülüğe sarılmış .

Adama gülerler yahu !

ATATÜRKÇÜLÜK ! Bir devlet  ve ulus yönetim sistematiğidir. Algoritması öyle roman gibi okunup sonra uygulanacak bir şey değildir. Sadece bu algoritma Türk milletine uyar. Ve Dünya bu algoritmayla “ Yurtta barış, dünyada barış “ der.

Kimse farkında değil . Yurtta Sulh ,Dünyada Sulh sözüne binaen Mustafa Kemal Atatürk hayatta iken bakın bakalım BATI orduları dünya üzerinde herhangi bir yerde savaş çıkartabilmiş mi ? İkinci dünya savaşı bile Atatürk öldürüldükten sonra çıkartıldı .

Dikkatle bakın ! Nasıl bir NİZAM koyucu olduğunu görün . Bu öyle böyle sıradan birşey değildir.

Mustafa Kemal Atatürk hayatta iken İngiltere  ,Fransa , Rusya , Almanya , ABD , Japonya , İtalya  yani kısaca ikinci dünya savaşının tarafları bir dünya savaşına yeltenmeye cesaret edememişlerdir. Atatürk hepsini reddetmiştir.

Atatürk  öldürülerek dünya nizamı yer değiştirmiştir. Hiç kimse Atatürk hayatta iken onu ezip geçecek gücü kendisinde bulamamıştır. “Yurtta Sulh,Cihanda Sulh “ boşuna söylenmiş bir söz değildir.

ATATÜRK ve ATATÜRKÇÜLÜK budur. Yazılanları düz okursanız anladıklarınız anlamsızlaşır.

Atatürk çok derin bir mana ilmine sahip bir insandı . Bugünlerin böyle olacağını dahi anlatmıştı . Her sözü ayrı ayrı ele alınarak dikkatle incelenmeli . Ben bile çok uzun uğraşlar sonunda çok kısa çözümlemeler yapabiliyorum . Buna yazılarımda ve konuşmalarımda  yer veriyorum .

Bu arada hayat devam ediyor . Yaşadıklarımız dünde kaldı . Yarın güzel yaşayalım umuduyla yaşamaya ve mücadeleye devam ediyoruz.

Ne olursa olsun tekrar ifade edeyim . Hiçbir siyasi parti ATATÜRKÇÜLÜK lafını ağzında gevelemesin . Atatürkçülük partiler üstüdür. Mevcut siyasi partilere buradan ekmek çıkmamalı.

Bu yüzden diyorum ki ! İdeolojimiz ATA TÜRKÇÜLÜK olup PARTİSİZ olmalıdır.

Biz ATATÜRKÇÜLER bu topraklarda kimseye boyun eğmedik

Bu arada; Pazartesi sabahı Atatürk havalimanında iç hatlar terminalinde uçuş yaptırılmayarak hakkımda gözaltı işlemi yapıldı.Gözaltında bulunduğum süre içerisinde bana desteklerini esirgemeyen sevgili Medya Siyaset genel yayın yönetmeni Murat Selam ve Atatürk bir fikirdir topluluğuna sonsuz teşekkür ediyorum .

O kadar çokmuşuz ki ! Bunu Pazartesi günü anladım . Medya siyaset yazarı dostum ve ağabeyim Rıfat Serdaroğlu , Amiral Türker Ertürk , CHP Milletvekili Ömer Süha Aldan , CHP Milletvekili Barış Yarkadaş , Dostum ötesi Can Ataklı , Sevgili İsmail Dükel , Sevgili Fatih Portakal , Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen ve kandaşlarımız  ! Ve daha sayamayacağım yüzlerce isim….

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum . Burada bir terazi yapmadan . Durumu tüm Türkiye `ye ilk olarak duyuran  parlamentohaber.com haber müdürü sevgili Hakan kardeşime ayrıca teşekkürler.

Ben mücadeleme devam ediyorum . Platformlar ve kullandığımız araçlarımız artış gösteriyor . İmkansızlık sorunlarımıza kendimiz ilaç oluyoruz. Diyoruz ki ! Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızda olan asil kanımız .

İyi varız . Hep var olacağız. Çünkü biz ATATÜRKÇÜLER bu topraklarda kimseye boyun eğmedik ,eğmiyoruz.

Saygı ve muhabbetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.