Alexa
DOLAR
8,1550
EURO
9,7089
ALTIN
457,33
BIST
1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir
Parçalı Bulutlu
17°C
İzmir
17°C
Parçalı Bulutlu
Pazartesi Parçalı Bulutlu
19°C
Salı Az Bulutlu
23°C
Çarşamba Gök Gürültülü
21°C
Perşembe Gök Gürültülü
21°C

İşgal İhtimali Gittikçe Artıyor

Ağzını açar Kuran ,kapatır İslam diyen Cumhurbaşkanımızın mahdumları kendilerine İngiltere`ye yakın MAN adasın mekan tutmuşlar .

İşgal İhtimali Gittikçe Artıyor

Bir ülkeyi batağa sokan veya düzlüğe çıkartan yöneticilerdir. Yöneticilik deneme,yanılma metoduyla koltuk işgal edilecek bir meslek değildir.

Demokrasi düzensizliği ülkemizde kendisini uzun yıllardır gösteriyor . Bugün başlıkla doğru orantılı sürece hızla ilerliyoruz.

Ben yazdığım tüm teorilerde hedefi her daim yakalamışımdır . Neredeyse hata paysız . Stratejist bir savaşın stratejisini eğer,büker ve çıkartır. Hatta generaller bu konuda eğitilirler .Kurmay sınıfı bu yüzden vardır. Mustafa Kemal Atatürk askeri ve sivil bir strateji dahisiydi .

Bu yüzden anlamsız olan ya da olma ihtimali olmayan hiçbir şeyi dikkate almam.

Anlamsız gelmesin .Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun yüzüncü yılına yaklaşıyor . Ortalama devlet sistematiğimizin bozulması nedense yüz yılda bir oluyor . İstemediğimiz şeyler yine oluyor. Türk milleti ali cenaplığının bedelini binlerce yıldır ödüyor . Son otuz yıldır iktidara sahip olanların kendilerinden önce aldıklarını kuvvetli bir şekilde örselemeleri sonucunda bugünkü rezillikleri yaşıyoruz.

* Aytunç Altındal’ın 2007’de çevirisini yaptığı “Kehanetler Kitabı” (Laonicus Chalcondyles)’nda Türkiye ile ilgili çok önemli kehanetler yer alıyor .

* Altındal’ın kitabındaki önsöze göre, geleceği Allah’tan başka kimse bilemez, kehanetler bir öngörü olarak değerlendirilir.

  1. Cumhurbaşkanı’nın isminde 11 harf olacak. (Abdullah Gül).
  2. Cumhurbaşkanı döneminde Türkiye’nin geleceği şekillenecek.
  3. Cumhurbaşkanı döneminde Türkiye diye bir devlet görünmüyor.

Şu anda dünya üzerinde Türkiye diye bir devlet görüyormusunuz ? Varmış gibide ama yokmuş olduk.

* Birçok tarihsel kehanet anlatılıyor, büyük bir kısmı da gerçekleşmiş durumda, bunlardan biri de 2006’da Katolik ve Ortodoks Kilisesi’nin barışmasıdır. Burda Kanal Projesi’ne dikkat etmek gerekir. Kanal Projesi ile İstanbul 3’e ayrılıp ortadaki ada, Vatikan’daki gibi özerkleştirilip Ortodoks Devleti yapılacaktır. Diğer bir deyişle Roma İmparatorluğu’nun Doğu bölümü olan yeni bir Bizans Devleti kurulacaktır.

İstanbul’un camileri ve Ayasofya üzerinde haçlar dikilecektir. Bu haçlar, saplanacağı yere silahlı ellerle saplanacaktır. Bu muhteşem şehrin yıkımı gelecektir. Yıkım, sadece orada yaşayanlar, sevdiği dini değiştirirse duracak ve şehir lanetten kurtulacaktır. Yıkım adaletsizliklerin en kötülerinin gerçekleştiği bir dönemin ardından olacaktır. Tüm Doğu ülkeleri de Hristiyanlarca fethedilecektir. Böylece, ölü yaşayan, sömürülmüş ve felç olmuş bir yönetim sona erecektir.

Önce, Müslüman şeriatı artacaktır. Eğer yedinci seneye kadar kaldırılmazsa, on ikinci seneye kadar buranın hakimi olacaktır. Sonra, 12. Cumhurbaşkanı döneminde Hristiyan silahlarıyla bir tutsaklık ve çöküş dönemi gelecektir.

Çöktük mü ? Evet! . Olayı dinsel boyuta taşıyan bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan . Çünkü dinsel boyutta bir kapışma sağlanabilmesi için dinsel kimlikli bir siyasetçinin başa getirilmesi gerekiyordu . O da getirildi. Böylece Tel aviv ve Vatikan için ekmek çıktı . İşte LAİKLİK ne kadar önemliymiş. Anladınız mı aklı evveller .

Bu aklıllılar zannediyor ki ! İran bu şekilde rejim değiştirdi .Bizde yaparız . Ama strateji diye boşuna demiyoruz . İran bulunduğu coğrafi konum nedeniyle etrafında oluşmuş olan müslüman ülkeler avantajını kullanmıştı . Hatta Türkiye laik olmasaydı İran rejim değişikliğini başaramazdı . Çünkü rahatsızlık veren olmadı .

Türkiye stratejik ve coğrafi konumu açısından Güney – Kuzey ve Batı sınırlarının dinsel bir etkiyle savaşa yol açabilecek komşuları olması hasebiyle bunu yapamaz. Ama saray akıllıları bunu hiçbir zaman fark edememişlerdir .

Bende burdan yazarak anlatmış oldum . Anlayana tabi …

Hristiyan Dünyası bu yüzyılı değişim yüzyılı olarak görüyor.

Aynı şekilde Yahudiler. Tabi İslamist olan bizim beyefendi kendini Mehdi falan gibi görüyor .

Kendi elleriyle yarattıkları yeni düşman Erdoğan ve tabi dolaylı olarak Türkiye üzerinden  geliştirdikleri oyunları ile  İslam Dünyası üzerindeki baskılarını  arttırıyor.

Bu uğurda, İslamcı olduğunu beyan eden Erdoğan tarzı yönetimleri kullanıyorlar . Nitekim ! Korkunca bam teline basmış gibi zıplayan kediler olur ya ! Her tarafa laf yetiştiriyoruz .

Netice olarak ağır bir sona doğru yaklaşıyoruz.

Şöyle bir hata yapmayacağız . Bendeniz en azından yapmayacağım . Öyle Irak işgalinde yaşandığı gibi kapıların ardına kadar açılmasına rıza göstermeyeceğim .

Hatta Ak seçmenler gibi rüşvet almaya alıştırılan kitlelerin  siyonist – evangelist ordularına secde etmesine izin vermeyeceğim .

Ruhlarında var . Malüm 6 .Filoyu dün kıble yapanlar bugün iktidar sahibi oldular . Güney bölgemizden ABD destekli terör orduları ve Kuzey bölgesinden Karadeniz hattından Rus saldırıları beklemezsek  biz bu devleti çoktan kaybetmişiz demektir.

Rusya ısrarla son dönemlerde vatandaşlarını Ayasofya konusunda algı bombardumanına tutuyor . Hatta bir filim bile çektiler . Senaryoya göre Rus orduları İstanbul`u işgal ediyor . Ve Ayasofya kubbesinde yer alan hilali  indirip yerine haç dikiyor .Filimde bu kareler açık ve net olarak yer alıyor .

Bu arada Cumhurbaşkanı mahdumlarına ait para işleri ortalığa saçılmaya başladı . Sormak lazım ! Ya hacı Lise mezunu zar zor oldun .Üniversite birinci basamak sınavında baraj altında kaldın . Bu sermayen nerden babam . En son düğün takılarını babana villa yaptırmıştın .Birde gemicik aldın . Babana ait olan servet zaten beyan edilmiş .Oradanda tutmuyor . Yavrucuğum diye sorması gerekir Cumhurbaşkanının ! Paralar nerden demesi lazım . Ben yinede soracağını düşünüyorum .

Bu AK kadroların son zamanlarda ada hastalığı fena başgöstermiş .

Bakara makaracı Egemen Bağış ; Kıbrıs vatandaşlığı alıp adaya yerleşiyormuş .Eminin paraları Rum kesiminde bir bankaya yatırmıştır.

Muhafazakar Başbakan Binali bey paraları Hristiyan şövalyeleri adası olarak bilinen Malta adasına yatırmış . Pek müslüman ve muhterem kardeşlerim bilsinler.

Ağzını açar Kuran ,kapatır İslam diyen Cumhurbaşkanımızın mahdumları kendilerine İngiltere`ye yakın MAN adasın mekan tutmuşlar . Bunların planı İngiltere`yi müslüman yapacaklar . Kesin asyalı müslümanları ayartan adamları İngiltere caddelerinde geziyordur. Bir ara bunu Mısırlı AL FAYED ailesi üzerinden yapmaya kalktılar .  Tabi bu iş prenses Diana ve Dody Al Fayed `in Paris gecelerinde bir kazada ölmesiyle son buldu .

Ruslar diğer taraftan İngiltere içerisinde etki yaratıyorlar . Birçok İngiliz markası bilinçli FSB operasyonları ile satın alınıyor .Ve Londra üzerinde etki yaratacak gücü elde etmeye çalışıyorlar.

Anlayacağınız Mısırlı Şey Şarabi “ Baş harfi elif olan millet müslüman olacak. İslam dünya üzerinde hakimiyet kuracak” demiş derler. Bu yüzden Man adasını bizimkiler para üssü dışında İngiltere içerisinde yaşayan Pakistan, Hindistan, Malezya, Endonezya ve çoğunluğu Arap olan yabancılarla birleştirerek bir paramiliter güç, oluşturup belkide İngiltere ihtilalini yaparlar.

Londra belediye başkanı seçilen Sadık Han  Müslüman bir gay,bizimkiler önüne arkasına bakmıyorlar yeter ki alnında müslüman yazsın.Hayallerimiz Halep 82 idi, her halde bundan sonra MAN 83 olur.

Bazı bilgiler gerçek olup ,tabi ironi kattığım kısımlar var. Bunların şeyhi Nazım Kıbrisi böyle diyordu.

Buraya kadar diyelim .Tekrar buluşacağız ve görüşeceğiz.

Saygıyla !

Editör Notu:

Hüseyin Hakkı Kahvecinin Kitaplarını Okumanızı Öneriyoruz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.