Alexa
Medya Siyaset

İsmail Kahraman’dan Saadet Partili Kadınlara Sözlü Saldırı

İsmail Kahraman’dan Saadet Partili Kadınlara Sözlü Saldırı

Saadet Partisi İstanbul Belediye Başkan adayı Necdet Gökçınar, sosyal medya hesabından TBMM eski Başkanı AKP’li İsmail Kahraman’a ilişkin dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.


Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Necdet Gökçınar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İsmail Kahraman’ın söz konusu videosunu paylaşarak, “ “İsmail Kahraman @ikahramanbv standımıza saldırdığına göre bana gelen anket sonuçları ona da gitmiş” ifadelerini kullandı. Söz konusu videoda, Saadet Partisi’nin standına gelen İsmail Kahraman, Saadet Partililere tepki gösteriyor.

“İSMAİL KAHRAMAN ‘CHP’YE HİZMET EDİYORSUNUZ DEDİ”

İsmail Kahraman’ın, Saadet Partisi standında tartışı isim, Saadet Partisi Sarıyer Yönetim Kurulu üyesi Gürdal Bayatoğlu Odatv’ye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sarıyer girişinde çadırımızda seçim çalışma yapıyorduk. Biraz geride Ak Partililerin, kendi çadırları varmış. İsmail Kahraman, standımızdaki kapalı hanımefendilere, ‘bu kıyafetle yakışıyor mu size? CHP’ye hizmet ediyorsunuz’ dedi. Partili hanım kardeşlerimiz de Kahraman’a tepki gösterdi.

Sonrasında ben de İsmail Kahraman’a, ‘Biz Saadet Partisi olarak her seçim bölgesinde seçime giriyoruz. Siz bize CHP’ye çalışıyorsunuz ithamında bulunamazsınız’ dedi. ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ dedi bana. Ben de, ‘Biliyorum. Ülkede kriz var, siz havuz medyasına tesis yapıyorsunuz. Demirören’e kredi veriyorsunuz, millet soğan kuyruğunda’ dedim. Oradaki bir başka partili abimizde ‘siz Meclis Başkanlığı yaptınız size bu dil yakışıyor mu’ diye kendisine tepki gösterdi.

Bize, ‘Bu değirmenin suyu nereden geliyor’ dedi. Parti üyesi olarak biz karşılıyoruz oradaki masrafları. Zaten öyle çok bir masraf da yok, cebimizden veriyoruz.

İsmail Bey giderken de, ‘1 Nisan’da görüşeceğiz’ dedi. İsmail Bey gittikten sonra oraya bir kargo kamyonu geldi, önümüze. O saadette eşya taşıma yok. Ak Partinin seçim malzemelerini taşıyan kargo kamyonuymuş. Çalışmamızı engellemeye çalıştılar.”

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet Sezai Aydıngöz dedi ki:

    İsmail Kahramana sözümdür:Saadet partisi CHP.ye hizmet etse bile,yinede kendi insanımıza hizmet etmiş sayılır.Sen:Siyonizme hizmet ediyorsun.

BİR YORUM YAZ