Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Kalp Krizi Geçirdi

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Kalp Krizi Geçirdi

İYİ Parti’nin Bursa teşkilatlanmasından sorumlu kurucu il başkanı Yüksel Yılmaz, partisince düzenlenen bir toplantıda konuşma yaptıktan sonra kalp krizi geçirdi.

İYİ Parti’nin tanıtımı amacıyla bugün Mustafakemalpaşa ilçesinde belediyeye ait düğün salonunda toplantı düzenlendi.

Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı toplantıda konuşma yapan İYİ Parti’nin Bursa’daki teşkilatlanmasından sorumlu kurucu il başkanı Yüksel Yılmaz, sözlerini bitirdikten sonra yerine geçti.

Yılmaz sandalyeye oturduktan kısa süre sonra fenalaştı.

Yüksel Yılmaz, İYİ Parti’nin il yönetim kurulu üyesi Dr. Yahya Bahadır’ın ilk müdahalesinin ardından partililer tarafından çağrılan ambulans ile ilçedeki devlet hastanesine götürüldü.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Yılmaz burada yapılan müdahaleden sonra ambulansla Bursa’ya Kalp Aritmi Hastanesi’ne sevk edildi.

Sitemiz köşe yazarı ve İYİ Parti Bursa İl yönetim kurulu üyesi Hidayet Sevinç ”  Yılmaz’a anjiyo yapıldığını sağ ana damarda tıkanıklık tespit edildiğini,damarın balon sistemi ile açılıp stent takıldığını ve hayati tehlikeyi atlattığını” belirtti.

Hidayet Sevinç açıklamasının devamında bazı haber sitelerinin Yüksel Yılmaz’ın hayati tehlikesi olduğu yönünde haber yaptığını,bunun doğru olmadığını Yılmaz’ın bilincinin yerinde olduğunu belirtti.

Yüksel Yılmaz’a ilk müdahaleyi yapan Dr.Yahya Bahadır’da az önce yaptığı açıklamada ” sağ ana koroner damarındaki tıkanıklık anjiyo ve balon plastik ile açıldı. Stent takma işlemi sonrası yatağına alındı. Her şey yolunda. Bu gece yoğun bakımda kalacak. Şu an hastaneye gelmeniz uygun değil.  Ziyaret yasak. Herşey yolunda girer bir aksilik olmazsa birkaç gün içinde şifa ile taburcu olur.” dedi.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ