Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Görevinden İstifa Etti

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Görevinden İstifa Etti

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı, Ülkü ocakları eski genel başkan yardımcısı Avukat Osman Ertürk Özel 24 Haziran milletvekili seçimlerinde aday gösterildiği İzmir 1.Bölge 5.sıradaki yerini beğenmeyerek dün adaylıktan istifa ettiğini açıklamıştı.

Osman Ertürk Özel ,sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Partimizin başarısı ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için en üstün gayretle çalışmaya devam edeceğim.” demişti.

Özel az önce yaptığı açıklama ile de  İYİ Parti gençlik kolları başkanlığından da istifa ettiğini duyurmuş olsa da parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre istifa etmeseydi  genel başkan tarafından görevden alınacağı iddia edildi.

Özel’in dün aday gösterildiği sırayı beğenmeyerek istifa etmesine partililer tarafından sert tepki gösterildiği öğrenilirken,Özel’in Gençlik Kolları il ve ilçe teşkilatlarına baskı yaparak onları da istifaya zorladığı iddia ediliyor.

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Can Güllük dedi ki:

    Gemiyi ilk fareler terk edermiş. Birde videolarda “ haddinizi bilin gençler diye bağırınıp gelin aday olun referansınızda ben refakatçinizde ben diyordu.” Böylelerini partiye alıp bu görevleri verenlerde kabahat.

BİR YORUM YAZ