Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay’dan Dikkat Çekici Açıklamalar

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay’dan Dikkat Çekici Açıklamalar

Yerel seçimlere 4 aydan kısa bir süre kala siyasi partiler her gün peşi sıra belediye başkan adaylarını açıklıyorlar.AKP ve MHP yaptıkları ittifakla bir çok il ve ilçede aday paylaşımı yaparken İYİ Parti ve CHP arasındaki ittifak görüşmeleri de devam ediyor.

CHP ve İYİ Partinin de özellikle üç büyük şehirde ittifak için çalıştığı kulislerde konuşulurken İYİ Parti Gençlik kollarından sorumlu İzmir İl Başkan yardımcısı Evren Gülay yaptığı açıklamada İttifak konusunun parti yönetiminin insiyatifinde olduğunu belirterek, en doğru kararın verileceğine inandıklarını ve İzmir İYİ gençliğinin seçim çalışmalarına şimdiden başladığını belirtti.

Evren Gülay açıklamasında şunları söyledi:

Türk siyasetinin gelişmesi ve 21.yüzyılın gerçeklerine entegre olabilmesi; eğitimli, inovatif düşünen,entellektüel ve özgüveni yüksek bir nesille mümkündür.

İYİ parti çatısı altında siyasi söylemlerden uzak yeni dünyanın kodlarını düşünüp,tartışan ve bu yeni oluşumda çözümler üreten gençlerle çalışıyoruz.bizim tek gerçeğimiz bu ülke için değerli tek bir çivi çakan herkesi alkışlayıp,eksik kalınan veya düşünülmeyen projeleri iyi parti iktidarı ile halkımızın faydasına sunmaktır.

İyi gençlik içerisinde uzun dönem Türkiye siyasi figürlerini çıkartabilecek olmakta aynı zamanda bugünün siyasi konjonktüründe fiili çalışacak aktörleri içlerinde barındırmaktadır.

Önümüzdeki yerel seçimler hakkında sizlere bahsettiğimiz duruş ve karakterle partimiz ve milletimiz için durmadan çalışacağız.

İttifak konusu genel merkezimizde değerli genel başkanımız ve genel başkan yardımcılarımızın insiyatifindedir. İlerleyen günlerde her şeyin önce vatan görüşü ile en güzelinin karar verileceğine İzmir iyi gençlik kolları olarak inanıyoruz.

İyi gençlik İzmir olarak devamlı İzmir halkı ile birlikteyiz. Geçtiğimiz hafta genel başkanımız Meral Akşener’in başdanışmanı Dr. Taylan Yıldız’ın İzmir’i ziyareti esnasında Foça ilçesi Gerenköy mahallesinde yapmış olduğumuz ıspanak üreticisine destek faaliyetimizin toplumsal farkındalık yaratması ve ulusal medyada yer alması bizlerin doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

Gençlik Kolları İl Başkanımız Orçun Çeken ve yönetim kurulundaki birbirinden değerli gençlerimizin ilerleyen günlerde çok çeşitli toplumsal projelere imza atacaklarının bilgisini vermek isterim.

Biz İyi gençlik olarak bu cennet vatanın yılmaz bekçileriyiz.Atatürk’ün bizlere emaneti olan gençliğe hitabenin düsturunda ve iyi ahlaklı tavrımızla iyi ve yaşanabilir bir ülke için tüm çabamız…”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ