Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Yerel seçimlerin üzerinden neredeyse bir hafta geçmesine rağmen sonuçları hala tartışılmaya devam ederken,İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde oyların tekrar sayılma işlemi de devam ediyor.

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir’de ise Millet İttifakının adayı CHP’li Tunç Soyer ,rakibi AKP’li Nihat Zeybekçi’ye rekor bir oy farkı atarak beklenildiği üzere Büyükşehir belediye başkanı seçildi.İzmir’in ilçelerinde ise AKP 4 ,MHP 1,İYİ Parti 1,CHP 24 belediye kazandı.

Genel seçimlerde olduğu gibi ,yerel seçimlerde de İzmir ve ilçelerini karış karış dolaşarak,Millet ittifakını anlatan, millet ittifakı adayları için oy isteyen İYİ Parti İzmir Gençlikten sorumlu İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay yaptığı açıklamada “Millet ittifakının Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de büyük bir başarı yakaladığını  İzmir’in en kuzeyinden en güneyine,en batısından en doğusuna kadar millet ittifakı dahilinde seçim kazanılmış olan her ilçenin belediye başkanlıkları bizleri sonsuz mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Evren Gülay haber merkezimize şu açıklamalarda bulundu:

“Türk insanının feraseti bir kez daha kararını en iyi şekilde sandıklarda göstermiştir.

İyi Parti İzmir İl Başkanlığının dinamik kadrosu ve geniş gençlik kolları;

İlk önce vatan görüşü ile genel merkezimizin yapmış olduğu millet ittifakına sonuna kadar sahip çıkmış ve ortak adaylarına sahada gerekli tüm desteği sağlamıştır.

İyi Partinin millet ittifakına göstermiş olduğu özen, Türk milletinin gönüllerinde gerekli yeri almış olduğunu, milletimizin geri dönüşleri ile bilfiil yaşamaktayız.

Sahada olduğumuz müddetçe bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen İzmir Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Sn.Musavat Dervişoğlu ve İl Başkanımız Sn.Hüsmen Kırkpınar’a sonsuz şükranlarımızı sunarız.

İzmir’in en kuzeyinden en güneyine,en batısından en doğusuna kadar millet ittifakı dahilinde seçim kazanılmış olan her ilçe’nin belediye başkanlıkları bizleri sonsuz mutlu etmiştir.İzmir’den İstanbul’a,Ankara’dan Antalya’ya ve Adana’ya kadar seçimi zaferle sonuçlandıran millet ittifakının tüm belediye başkanlarına sonsuz başarılar dileriz.

İyi Parti İzmir İl Başkanlığının her bir gencine,her konuşmamızda üstüne basa basa söylediğimiz ”önce vatan” sözünün tüm kardeşlerimizin hayat görüşü haline geldiğini görmek ve başarıyı beraber yaşamak bizleri gururlandırmaktadır.

İzmir İlimizin Tire İlçesinde Millet İttifakının İYİ Partili Belediye Başkanı Olan Sn.Salih Atakan Duran’a tüm gençlik kollarımız adına ayrıca başarılar dileriz.

Türkiye Cumhuriyeti İyi Parti bünyesindeki gençleri ile birlikte ilelebet payidar kalacaktır.

Daha çok çalışacağız ve daha çok başaracağız…”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ