Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay:Varlığımız Türk Varlığına Feda Olsun

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Evren Gülay:Varlığımız Türk Varlığına Feda Olsun

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerinde CHP ile yapılan işbirliği nedeni ile İzmir Büyükşehir belediyesi için  aday çıkarmayacak olan İYİ partide,İzmir İl gençlik teşkilatı seçim çalışmalarına şimdiden başladı.

İYİ Parti İzmir gençlikten sorumlu İl başkan yardımcısı Evren Gülay yaptığı açıklamada,İYİ partili gençler olarak seçime hazırız,partimiz Büyükşehirde aday çıkarmayacak ama biz İYİ gençlik olarak mahalle,mahalle,sokak sokak dolaşıp işbirliği çerçevesinde çalışmalarımızı yapacağız dedi.

İYİ Parti İzmir il başkan yardımcısı Evren Gülay açıklamasında şunları söyledi :

İyi Parti;Türk insanın vatanına sahip çıkmasının, bütün engelleri aşarak,sesini haykırdığı bir siyasi mücadele alanıdır.Liderimiz Meral Akşener bu ülkenin her bir karış toprağının duygusunu ve her bir vatanseverin beklentisini yüreğine nakş etmiş bir Türk kadınıdır.

Biz İYİ parti İzmir gençliği;Bu vatanının bekasını ve Türk ulusunun varlığını ilelebet korumak ve muhafaza etmek için demokratik savaşımızı sonsuza kadar vermeyi kendimize bir emir biliyoruz.

Yerel seçimlerde ve bundan sonra olacak her genel seçimde önce ve tek sevdamız vatan olacak, onun değerine değer katmak tek amacımız olacaktır.

Birinci doğum gününü yeni kutladığımız bu güzel ailenin her bireyinin inancı ve enerjisi ülkemizin refahını için olup, bilgi ve birikimimiz Türkiye Cumhuriyetinin yeni siyasal döneminde yönetimsel yeterliliğe sahiptir.

Biz niyet İYİ akıbet İYİ cümlesini çok önemsiyoruz ve bu cümlenin ışığında yapılan yerel seçim ittifakında genel merkezimizde saygıdeğer genel başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız ve İl Başkanımız Hüsmen Kırkpınar’ın bizlere vereceği talimatları önemseyerek çalışmakta kararlıyız.

Varlığımız dün nasıl ise bugün de aynı şekilde “TÜRK VARLIĞINA FEDA OLSUN…”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ