Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti İzmir Milletvekili Adayı Hablemitoğlu :Kaybedecek bir an dahi yok

İYİ Parti İzmir Milletvekili Adayı Hablemitoğlu :Kaybedecek bir an dahi yok

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak 27.Dönem milletvekili seçimi için adaylar çalışmalarını ara vermeden sürdürüyorlar.

Gülen cemaatinin bir terör yapılanması olduğunu gerek söylemlerinde gerekse kitaplarında anlatan ve AKP’nin iktidara geldiği ilk günlerde,16 yıl önce faili meçhul bir cinayetle katledilen Necip Hablemitoğlu’nun eşi ,İYİ Parti İzmir 2.Bölge milletvekili adayı Prof.Dr. Şengül Hablemitoğlu’da seçim çalışmalarını İzmir’de ilçeleri,mahalleleri dolaşarak sürdürüyor.

Gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Prof.Dr. Şengül Hablemitoğlu soysal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kaybedecek bir an dahi yok. İyi bir gelecek için çalışmanın vakti yarın değil. Hemen şimdi.” Diyerek 24 Haziran seçimlerinin son şans olduğunu belirtti.

Prof.Dr. Şengül Hablemitoğlu ’nun yaptığı açıklama şöyle :

“Sevgili dostlar, sesime kulak veren, destek olan, dua edenler.

Gücünden güç, umudundan umut, iyiliğinden ilham aldığım kadınlar, gençler, öğrenciler ve herkes.

Kiminizle yeni tanıştık. Kiminizleyse tanışmadan dahi dost olduk, bir çoğunuz beni ben olarak tanıyorsunuz, bir çoğunuz ise yokluğu ile aramızda bir bağ kuran rahmetli Necip sayesinde beni tanıyorsunuz…

Şimdi 20’li yaşlarında iki genç kadının annesiyim. Çalışan bir anneyim. Bir eğitimciyim. Yıllar içinde binlerce öğrenci yetiştirdim, onların hayallerini umutlarını biliyorum.

Sosyal hizmet alanında çalışıyorum ve yıllardır nasıl daha çok kadını hayata katacağımıza, geleceği aydınlık gençler yetiştireceğimize, nasıl birlikte ve mutlu yaşayacağımıza kafa yoruyorum. Benim de hayalim bu. Seçilirsem yapacağım da bu.

Kaybedecek bir an dahi yok. İyi bir gelecek için çalışmanın vakti yarın değil. Hemen şimdi.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ