Alexa
Medya Siyaset

İYİ Parti Yöneticisinden Şaşırtan Ali Babacan Paylaşımı

İYİ Parti Yöneticisinden Şaşırtan Ali Babacan Paylaşımı

Yeni bir parti kuracağı konuşulan AKP kurucularında eski Bakan Ali Babacan’a bir destekte İYİ Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı İş insanı Alper Alyaz’dan geldi.

AKP Kurucularından eski bakan Ali Babacan’ın yeni bir parti kurma hazırlığında olduğu, İngiltere’ye giderek bir dizi görüşmeler yaptığı ve Türkiye’ye dönüşünde de çalışmaları hızlandırdığı iddia ediliyor.Babacan’ın kuracağı partiye AKP’den ve diğer partilerden katılımlar olacağı hatta bir çok milletvekilinin Babacan’dan işaret beklediği günlerdir  Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor.

Ali Babacan’a bir destekte İYİ Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Alper Alyaz’dan geldi.Alyaz twitter’da yapmış olduğu paylaşımda Babacan’a destek vererek siyasete geri dön çağrısında bulunda.

Alyaz Tweetinde şunları söyledi :“sn babacan siyaset arenası iş bilmez ve yalakalar ile doldu. sizin gibi dürüst ve bilgili insanlara ihtiyaç var. Lütfen siyasete geri dönün.” 

“ALPER ALYAZ: YAZDIKLARIMIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIM”

Konu ile ilgili Genel Yayın Yönetmenimiz Murat Selamoğlu’nun ulaştığı Alper Alyaz,açıklamanın kendisine ait olduğu,yapmış olduğu her açıklama gibi bununda arkasında olacağını belirtti.Alyaz açıklamasının devamında şunları söyledi:Babacan başarılı bir siyasetçidir,mutlaka aktif siyasette yerini almalıdır,açıklamamda yazdığım “siyaset arenası iş bilmez ve yalakalar ile doldu” söylemimde de kastım bellidir.Ülkenin bulunduğu durum ortadadır,üstüne alınmak isteyen her siyasetçi alınabilir.”

İŞTE O PAYLAŞIM

 

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ