Alexa
Medya Siyaset

İYİ Partide Evren Gülay Rüzgarı

İYİ Partide Evren Gülay Rüzgarı

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İzmir İl Başkan yardımcılığından istifa eden ve şubat 2020’de yapılacak olan kongrede İYİ Parti İzmir İl Başkanlığına aday olan Evren Gülay yaptığı açıklamada neden aday olduğunu açıkladı.

Evren Gülay Medya Siyaset İzmir Temsilcisi Volkan Can’a yaptığı açıklamada “İzmir’linin İyi partiye,iyi partinin de İzmirliye kuracağı gönül köprüsünün taşlarını biz öreceğiz.” ifadelerini kullandı.Gülay,adaylığını açıklamasının ardından özellikle mevcut yönetim nedeni ile küskünlük yaşayanlardan büyük destek gördüğünü dile getirdi.

Evren Gülay açıklamasında şunları söyledi:

“Yerel siyaset yapmak, sabah kalktığınızda içinde yaşadığınız şehrin kokusuna aşık olmakla başlar

İzmir’in siyaseti çok başkadır. Cumhuriyetimizin en değerli şehri olan İzmir tarihin her dönemine damga vurmuş Türkiye’nin aydınlık yüzüdür. Her siyasi lider İzmir’de başarılı olmanın iktidar kapılarını açacağını beyan etmiştir.

O kadar büyük bir mirastır ki İzmir, atamızın annesini emanet ettiği şehirdir. Hasan Tahsin korkusuzluğun abidesidir ! Sporda efsane Netin Oktay’ın, aşkların en güzelini şarkılarla bize sunan Sezen Aksu’nun şehridir.

İzmir’i ve İzmirliyi anlamak,hayatın entelektüel yapısını kavrayabilmekten geçer… Uzlaşmanın değerini bilen ve asla biat etmeyen,kültürüne sahip ve asla laf söyletmeyen bu şehir için bu şehri yaşamanın hakkını vermek gereklidir.

İyi partinin İzmir’deki lideri olmak iddiamız bu şehre aşık olmamızdan kaynaklanmaktadır. İyi parti adına iktidar meşalesinin bu şehirden yakılacağına inancımızdandır!

İzmir’inin İyi partiye,iyi partinin de İzmirliye kuracağı gönül köprüsünün taşlarını biz öreceğiz

İzmir Ve Türkiye İYİ Olana Kadar;

Bu Sevda Bitmeyecek”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ