Alexa
Medya Siyaset

İYİ Partili Lütfü Türkkan : 1.5 milyon Suriyeli daha gelecek!

İYİ Partili Lütfü Türkkan : 1.5 milyon Suriyeli daha gelecek!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, İdlib’de devam eden çatışmalardan kaçan bir buçuk milyon Suriyelinin daha Türkiye’ye sığınmasının beklendiğini söyledi. Türkkan, “Türkiye’yi bekleyen büyük sorunu anlamak hiç zor değil” dedi.

İYİ Partili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından dikkat çeken bir grafik paylaştı.1990 ile 2017 yılları arasında göç alan ülkelerin yer verildiği grafikte, Türkiye’deki sığınmacı artışının yükselişi ülkedeki sığınmacı sorununu gözler önüne seriyor.

Söz konusu grafiği değerlendiren Lütfü Türkkan, “İdlib’den Türkiye’ye yönelik yeni bir göç dalgasıyla 1,5 milyon kişinin daha gelmesi bekleniyor. Grafikteki artışa bakarak Türkiye’yi bekleyen büyük sorunu anlamak hiç zor değil. Bu artış Türkiye’nin eriyen geleceğidir” ifadelerin kullandı

SÖZCÜ
Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. GÖNÜL PINAR ATACI dedi ki:

    İçlerinde her türlü ihanete ve melanete bulaşmış açık ve gizli binlerce adam ve ajan bulunan tam 6 milyon mevcut ve 1,5 milyon müstakbel yabancı kaçkını getirerek ve bunlara 40 milyar dolar tüyü bitmedik yetim hakkını ve bir bu kadar da kamu hizmetini yedirerek bu masum ve mazlum yurdun ve ulusun başına karabela etmiş olan tüm özel ve tüzel kişilere ebedi LANET ve sonsuz NEFRET. Bu asla affedilmez suçun ve günahın tüm ilahi ve insanı, vatani ve milli, siayasi ve askeri, hukuki ve ahlaki hesabının sorulacağı ve sorgulanacağı ulu ve kutsal günler gelmektedir hatta yakındır. Sağolun varolun sayın Lütfü TÜRKKAN ve sevgili MEDYA SİYASET.

  2. GÖNÜL PINAR ATACI dedi ki:

    İçlerinde her türlü ihanete ve melanete bulaşmış açık ve gizli binlerce adam ve ajan bulunan tam 6 milyon mevcut ve 1,5 milyon müstakbel yabancı kaçkını getirerek ve bunlara 40 milyar dolar tüyü bitmedik yetim hakkını ve bir bu kadar da kamu hizmetini yedirerek bu masum ve mazlum yurdun ve ulusun başına karabela etmiş olan tüm özel ve tüzel kişilere ebedi LANET ve sonsuz NEFRET. Bu asla affedilmez suçun ve günahın tüm ilahi ve insani, vatani ve milli, siyasi ve askeri, hukuki ve ahlaki hesabının sorulacağı ve sorgulanacağı ulu ve kutsal günler gelmektedir hatta yakındır. Sağolun varolun sayın Lütfü TÜRKKAN ve sevgili MEDYA SİYASET.
    .

BİR YORUM YAZ