Alexa
DOLAR
7,4294
EURO
8,9820
ALTIN
412,55
BIST
1.471
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir
Az Bulutlu
19°C
İzmir
19°C
Az Bulutlu
Pazar Parçalı Bulutlu
15°C
Pazartesi Çok Bulutlu
13°C
Salı Parçalı Bulutlu
12°C
Çarşamba Az Bulutlu
15°C

İyi uyuklamalar Türkiye | H.Hakkı Kahveci

Erdoğan

İyi uyuklamalar Türkiye | H.Hakkı Kahveci

Türkiye

Amerikan eski dış işleri bakanı Condoleezza Rice ;”TÜRKİYE DAHİL 22 ÜLKENİN SINIRLARI VE REJİMLERİ DEĞİŞECEK” DEMİŞTİ. Amerikalı general Wesley Clark ;”5 yıl içinde 7 ülkeyi ele geçireceğiz”derken aslında Türkçeye aktarılma hatası var. Suudi Arabistan,Türkiye ve Ürdün’ü açıklamıyordu.Kürdistan’ın mimarlarından Henri Barkey ;”AKP ile anlaştık Türk Ordusunu kafesledik”demişti.Sayın Genelkurmay Başkanı,  Kara,Hava ve Deniz kuvvet komutanları, Jandarma Genel komutanı, 1-2-3 .Ordu ve Ege ordu komutanları  şimdi “Milli Ordu’ya Kumpas “ yapıldı diyen AKP ve türevlerinin aslında David Petrius’la (Eski CIA Başkanı) anlaşarak ordumuza kumpas kurulduğunu açık ve net parti ismiyle veriyordu.Herhalde bunları duymuşsunuzdur.Yani biliyorsunuz yabancı ordularla işbirliği yaparak ülkesine ihanet etmenin suçu çok ağır.Aslında suç işlenmiş. Olsun, günah işleme özgürlüğü olduğu gibi suç işleme özgürlüğü olanlarda var.

Amerikan senatosu binasında Ankara-Trabzon-Antalya şehirleri de Kürdistan sınırları içinde gösterildi. Hatta Erdoğan’ın memleketi Rize bile Kürdistan’ın Kobanisi gibi bir yer olacakmış. Önümüzde ki günlerde diyorlar. Yaşayıp göreceğiz. Buraya kadar iyi uykular TÜRKİYE.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dayanamadı. Ne dedi? “Türkiye Cumhuriyeti Vandallara müsaade etmez.”Kulaklarınıza inanamayacaksınız. Erdoğan  yıllar sonra Türkiye Cumhuriyeti dedi.

Geç kaldınız ağalar.Geç kaldınız. Aç google’ı bak ne demişsiniz? Günü gününe kayıt. Şu anda yaşanan süreçler sebebi ile Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kanun hilafına uymuyor. Kulak ardı ediyor. Yani görevini yapmıyor deniliyor.

General Wesley Clark,1999-Yugoslavya Savaşı sırasında NATO Avrupa Müttefik Birlikleri Başkomutanıydı. 2004’te Demokrat Parti’nin Başkan adayı olarak gösterildi. Yani önemli bir isim. Böyle bıçakla keser gibi bölünmezsen seni havale ediyorlar palalılara onlar bölüyor. Meseleyi anlamışsınızdır. Türkiye’ye sıra geldi. Bizimkiler  çıkıp ARMAGEDDON SAVAŞI, MEHDİ geliyor diyebilirler.

Kutsallaştırılan insanlar sonuçlarına katlanacakları süreçlerin kapılarını açarlar .

Dün Cumhurbaşkanımız Erdoğan “ Türk`üm diyebilirsin .Ama Türkçülük yapamazsın .Türkçülük bölücülüktür.” Sayın Cumhurbaşkanına saygı duyarım ama düşüncesine asla katılmam.

Bu ülkenin çoğunluğu Türk milletinden oluşuyor . Nasıl birileri hemşericilik adı altında Rize`li olabiliyorsa lazca konuşabiliyorsa bende rahatlıkla Türkçülük yapabilirim .

Bakın Sayın Cumhurbaşkanı Türk deriz .Ama Türkçülük yapamazsak o zaman Türk yok hükmündedir.

Kısaca Diyarbakır`da söylediğiniz gibi Türk yok demiş olursunuz . Bunu söylersiniz .Ama uygulayamazsınız . Binlerce yıllık geçmişi olan Türk Milleti herkese ağır gelir. Bize kalkıp halklar muamelesi yapmayın. Siz kendinizi Türk olarak hissetmemeye devam edin . Türk yok deyin .

O zaman Republic Of  Turkiye !  Yani Türkiye Cumhuriyeti ne olacak ? Kusura bakmayın ama futbol takımı olmayan Türkiye Cumhuriyeti ile 2003 yılından beri uğraştınız. Hatta kendi kafanıza göre devletimizi yönettiniz. Sonlar hayrola derler . Böyle giderseniz Türk Milleti ve Milliyeti ile sorunlar patlak verir. Bugün Türkiye için yüzde on dört etnik farklılığı baştacı ederken yüzde seksen altı büyük çoğunluğu yok saymaya daha fazla devam edemezsiniz.

Bugün “ Ben güçlünün haklı olduğu dünya istemiyorum” dediniz. Evet ! Bencede öyle . “Güçlü olan kazanır“ sözü boşuna söylenmemiş .

Etrafınızdakilerin yanlış yönlendirmeleriyle bu ana geldik . Kimseye sormadan yapılanların bedelini yani sizin politika hatalarınızın faturasını seksen milyon olarak bizler ödüyoruz .

İzmarit gibi hedeflenerek ezilen binlerce insan ülkesini terk ederek gidiyor .FETÖ örgütü üyelerinin bu ülkeye faydası olmadı. Olmadığını hep beraber gördük . Bedelini seksen milyon olarak bizler ödüyoruz.

Artık akıl ve zeka küpü olan onlarca muhalif beyin erbabı insan var . Ve hergün stratejiler ,fikirler üretiyorlar .Birde onlarla çalışmayı deneseniz . Ya da iki ayrı takım halinde. Mesela mevcut ekibiniz ayrı çalışsın .Bu ekip ayrı çalışsın .Emin olun yanınızdakileri çok uzun süre tutmazsınız .

Bugün Almanya, ABD vesayir bir takım ukalalar ne derse desinler siz bizim Cumhurbaşkanımızsınız. Biz onlara karşı sizin nezdinizde Türkiye Cumhuriyetini ve Türk milletini savunuruz. Bizim için Türk bayrağı dalgalanan her toprak parçası kutsaldır.

Bizler düşmüş olduğumuz girdapta yapmamız gerekenler varsa Türkiye Cumhuriyeti adına esirgemeden yapacağımıza emin olabilirsiniz. Ama adımı siz atacaksınız. Bizlerin başarısı sizin başarınız olur . Gelin bizleri bir arada dinleyin . ABD denilen hilkat garibesinde ne kadar düşünce kuruluşu var emin olun bizim kadar strateji üretemezler. Biz bu coğrafyanın kendisiyiz .

Biz Türk Milleti olarak bu coğrafyada bin yıldır unu suyla yoğurmadık .Kanla yoğurduk .

Ben kendi adıma 1071 Malazgirt Ovasına gelen Alpaslan`ın ordusunun sağ cenah ve sol cenah yani hilal çizen süvari komutanlarının MEVR VE BAYRAMALİ şehir valilerinin torunuyum . Bu toprakları biz kanlarımızla suladık .

25.000 atlı taarruza kalkarken Türk atıl nidalarıyla Allahuekber naralarıyla Bizans ordusunun yüzbinlik insan seddine sadece ölümüne atıldılar . Geriye dönmeyeceklerini biliyorlardı .

Biz o kadar büyük köklere sahibiz ki ! Bir kökümüz Fatih Sultan Mehmet ile Trabzon`a fethe giderken ,diğer kökümüz Yavuz ile beraber Sina çölünü geçiyordu .

Dönerken bıraktıklarımızdan bugün CAN KAHVECİ (Lübnan Genelkurmay Başkanı ) olarak halen görevine devam ediyor. Dikkat edelim ! Son yedi yıldır Lübnan`da silahlar susmuş . Bizler Türk milletinin asil evlatları olarak buradayız .

Muhtaç olduğumuz kudreti damarlarımızda olan asil kandan alıyoruz.

Biz burdayız . Artık bizim kapı çalınıyor . Siyonist ve evanjelist orduları güney sınırımızda toplanıyor . Atalarımızın mezarları o topraklarda.

Yeter ki ! Türk milleti olarak kalalım . Aksi durum zafer bizim değil siyonist ve evanjelistlerin olur.

Saygıyla !

Hafta sonu Kayseri kitap fuarında kitap imza günlerinde kitaplarımızı imzalayacağım .

Türk milletine huzurlu hafta sonu diliyorum .

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.