Alexa
Medya Siyaset

Karadeniz’in Gelini Trabzon’a Hoş Geldin’

Karadeniz’in yiğit insanları yolumuzu sevgileriyle aydınlatıyor. Bu sevginin gücü, bu sıcacık insanların verdiği enerjiyle Türkiye İYİ olacak demek için Artvin yolundayız”

Karadeniz’in Gelini Trabzon’a Hoş Geldin’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yurt genelindeki ziyaretleri devam ediyor,bugün Artvin programı için sabahın erken saatlerinde Trabzon Havalananına geldi.

İYİ Parti kurmaylarının da hazır bulunduğu karşılamada VIP salonu önünde bekleyen bir grup genç, meşale yakarak Akşener’e sevgi gösterisinde bulundu.Karşılamada ‘Karadeniz’in gelini Trabzon’a hoş geldin’ yazılı pankart dikkat çekti. Burada bir süre partililerle görüşen Akşener, vatandaşları da selamladı.

Trabzon’daki görüşmelerini bitiren Akşener, kara yoluyla Artvin’e hareket etti. Akşener’e çok sayıda vatandaş araçlarıyla eşlik etti.

Artvin’e doğru hareket eden araç konvoyunu durduran vatandaşlar, Meral Akşener’e sevgi gösterilerinde bulundu.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Akşener, “Karadeniz’in yiğit insanları yolumuzu sevgileriyle aydınlatıyor. Bu sevginin gücü, bu sıcacık insanların verdiği enerjiyle Türkiye İYİ olacak demek için Artvin yolundayız” ifadelerini kullandı.

ARTVIN İL BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener kara yoluyla geldiği Artvin’de partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı.

Parti binasında gazetecilerin gündemdeki konulara ilişkin sorularını yanıtlayan Akşener, partinin kuruluşundan 1 ay 1 hafta geçtiğini, bugün 4’üncü ili ziyaret ettiklerini söyledi. Genel Başkan Yardımcıları, Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu üyeleriyle illeri gezdiklerini hatırlatan Akşener, “İllerde ayrı ayrı esnaf ziyaretinde bulunuyoruz. Ben arkadaşlara gittiğimiz illerde yerel ürünlerden satın almalarını söylüyorum. Hem öğreniyor, hem dinliyoruz, hem talepleri alıyoruz. Hem de karınca kararınca o şehre bir miktar paramız kalsın diyoruz” dedi

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ