Alexa
Medya Siyaset

Kılıçdaroğlu’na Yapılan Linç Girişimi Sonrası CHP’den İlk Açıklama Geldi

Kılıçdaroğlu’na Yapılan Linç Girişimi Sonrası CHP’den İlk Açıklama Geldi

CHP’de yapılan toplantının ardından açıklama yapan CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Bu saldırının azmettiricisi bellidir. Biz dimdik ayaktaydık, ayakta durmaya da devam edeceğiz. Bu saldırıyı yapanlar mutlaka hukuk önüne çıkarılmalıdır” dedi.

İşte Öztrak’ın konuşmasından satır başları;

Yapılan sıradan bir protesto değildir. Yapılan sıradan bir provokasyon da değildir. bu son derece organize bir eylemdir. Bu hain saldırı ülkemizin demokrasisine, birliğine ve iç huzurana karşı yapılmıştır. Bu saldırının azmettiricileri bellidir. Adına gazete denen bir takım paçavrada kimler CHP’yi ve CHP’lileri hedef gösterdiyse. Bir takım operasyon kanallarında kimler Genel Başkanımıza idam tehditlerinde bulunduysa. CHP’lilerin şehit cenazelerine alınmaması için kim talimat vediyse, meydanlarda bu ülkenin kurucu partisine Gazi Mustafa Kemal’in ‘İki büyük eserimden biri dediği CHP’ye kimler ağza alınmayacak hakaret ve tehditlerde bulunduysa bu saldırının alt yapısını oluşturanlar onlardır.

Bu saldırının büyümesine seyirci kalanlar için işlem yapılmalı. İçişleri Bakanı derhal istifa etmelidir. Bizler milletimiz oynanmak istenen bu oyunu bozacağız.

AYRINTILAR GELİYOR…

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ