Alexa
Medya Siyaset

Kürt Olduğunu Söyleyenlere Bir Uyarı

Kürt Olduğunu Söyleyenlere Bir Uyarı

Yaşadığınız ülkeye ihanet etme hakkınız yok . Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti döneminde , yani bin senedir yaptıklarınız ortada .

Sizlere liderlik yapanlara bakıyoruz. Sizden olmayanlar . Artık buna bir son verin . Devlet öyle terörize eylemlerle , demokrasi maskaralıklarıyla kurulmaz.

Dün , düşmanlarımızla beraberdiniz. Bugün ise Lord Cruson `un evlatlarıyla . Bu devran böyle gitmez. Ya adam gibi yaşarsınız veya  TEHCİR sözcüğü bile cılız kalır.

Türkiye Cumhuriyeti topraklarında herkes sizin gibi yaşıyor. Nasıl oluyorsa , doğu ve güneydoğu `nun ücra bir yerinden çıkıp geliyorsun . Beş sene içerisinde batı şehirlerinde han hamam sahibi oluyorsun . Buna kargalar güler.

Şimdi , buraya kadar çağrım kendilerini KÜRT diye ifade edenlere.

Bundan sonra çağrım direk olarak AKP iktidarına ve bakanlarına . AKP iktidar olmasa , başka bir parti olsa ve durum aynı olsa benim için fark etmiyor. Çağrımı iktidar olan kim ise ona yapardım.

Bakanlar kurulu üyeleri ,  Son otuz beş yılın mal varlıklarını mercek altına almak zorundasınız . Eğer , Türkiye Cumhuriyetİ Devleti bakanı iseniz. Almıyorsanız , bu iki taraflı keskin bir testere . Ve sizler sorumlu olursunuz.

Bir söz var “ Sona kalan , dona kalır “ misali . Batı illerinde yoğun gayrimenkul , arazi , AVM , Otel vesaire sahibi olmuş kim varsa soruşturulmak zorunda . Çünkü , böyle bir parasal güç temiz olmalı .

Varoş veya kırsaldan gelip , kısa süre içerisinde batı illerinde zengin olmak zeka değil , para gerektirir.Adam köyden geliyor .On yıl sonra iş adamı olarak geziyor.

Yok böyle bir şey  . Dünya üzerinde örneği var. Yüz yıldır batı illerinin köylerinde oturanlar , şehire göç etmiş . Ama emekliliğe çalışıyor. Yok böyle bir dünya .

Bu paraların gerçekliği ortaya çıkartılmalı . Ve bakanlar ! Sizler oy alarak oraya seçilmediniz. Bu hususu masaya yatırmak ve tespit etmek zorundasınız.

“1071’de Türklere yardım etmeseydik Malazgirt’i kazanamazlardı” ile başlayıp “Cumhuriyeti birlikte kurduk, ama sonradan bize ihanet edildi.” Diyenlere kapak yapıyorum .

İçinde bulunduğumuz çatışmanın en önemli kaynağı budur. Bu nedenle, Anayasa değiştirilmeli ve Türkler ve Kürtler ortak kurucu unsur olarak metne girmelidir. Ayrıca, Kürtlerin kimlikleri ve dilleri için anayasal güvence verilmelidir”e varan iddialara açıklık getirmek isteyen bir okur, Genelkurmay Başkanlığı verilerinden yararlanarak hazırladığı bir liste gönderdi. Bu listeye göre Kurtuluş Savaşı şehitlerinin illere göre dağılımı şöyle:

Adana (365), Adıyaman (20), Afyon (425), Ağrı (1), Aksaray (133), Amasya (261), Ankara (913), Antalya (339), Ardahan (22), Artvin (26), Aydın (204), Balıkesir (40), Bartın (143), Bilecik (192), Bayburt (18), Bingöl (3), Bitlis (10), Bolu (541), Burdur (157), Bursa (351), Çanakkale (28), Çankırı (334), Çorum (526), Denizli (541), Diyarbakır (44), Edirne (11), Elazığ (55), Erzincan (40), Erzurum (108), Eskişehir (289), Gaziantep (412), Giresun (324), Gümüşhane (40), Hakkâri (0), Hatay (3), Isparta (293), İçel-Mersin (405), İstanbul (179), İzmir (59), Kahramanmaraş (150), Karaman (182), Kars (13), Kastamonu (758), Kayseri (264), Kırıkkale (114), Kırklareli (8), Kırşehir (171), Kocaeli (203), Konya (780), Kütahya (228), Malatya (33), Manisa (51), Mardin (13), Muğla (208), Muş (5), Nevşehir (216), Niğde (201), Ordu (434), Rize (48), Sakarya (295), Samsun (405), Siirt (3), Sinop (399), Sivas (307), Şanlıurfa (51), Tekirdağ (6), Tokat (340), Trabzon (251), Uşak (25), Van (10), Yozgat (351), Zonguldak (358).

Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında kalan yerlerde doğan şehitler:

Bingazi (8), Mısır (1), Trablus (5), Azerbaycan (1), Batum (1), Karakilise (1), Tebriz (1), Bosna (1), Bulgaristan (3), Debre (2), Drama (6), Girit (5), Görüce (1), İşkodra (3), Kosova (12), Manastır (13), Romanya (1), Selanik (13), Serfice (4), Yanya (2), Bağdat (6), Halep (5), Hicaz (1), Kerkük (9), Kıbrıs (1), Musul (1), Süleymaniye (1), Suriye (6), Trablusşam (37), Yemen (24), ili belli olmayan (114).

TOPLAM: 15.055 (On beş bin elli beş) şehit!

Kısaca kimse bizimle beraber değil. Bizimle beraberdiler yalanına kimse sığınmasın .

Bir hain güruh çıkıp KÜRTÇÜLÜK yapmış . Sadece güvenlik görevlisi olarak PKK terörüne bugüne kadar 17 binden fazla şehit verdik .

Kurtuluş savaşı şehit sayısını geçmişiz .

Herkes bu soruyu kendisine sorsun . Hala bitiyor , bitecek mavalları okumayın .

Milyarlarca liralık zarar ve illegal yollardan elde edilen paralarla batı illerinde güzel hayat . Tekrar söylüyorum bu konu dikkatle incelenmeli .

Ha!!Bir garip gelir ve inceler. Sonra, birinci sorumlu olarak görev yapmış olan bakanlara döner ve sorar.

Ben bugünden söyleyeyim .

ATAM TV Ufuk Ötesi Youtube TV kanalımıza abone olunuz .

Efendim yazımızın sonuna geldik . Unutmadan ! Bayağı uzun bir ara verdik yazılarımıza. Kitap yazmakla meşgul olduk . Son kitabım önümüzde ki hafta kitabevlerinde olmaya başlar .

“ TRAFODAKİ KEDİ  SANDIKTAKİ HİLE “ geliyor.

Ve diğer kitaplarım ..

Mühürlü Vagon

RABITA – Uğur Mumcu`dan sonra

Atatürk`ün Yasaklanan Kitabı

Yahuda – Atatürk ve Cumhuriyete kuşatma ..Okuyunuz.

Sevgiyle kalın ..

Kitapları İnternet ortamında almak için lütfen TIKLAYINIZ 

Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci

19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA ‘de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD ; Master düzeyinde Uluslararası ilişkiler ve Management eğitimi almıştır. Türkiye‘ye dönüşünden sonra TURİZM sektöründe uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında Profesyonel GENEL MÜDÜR olarak görev yapmıştır. Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci – Yazar ve Stratejist olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. Parlamentohaber.com internet haber sitesi ve K2 Medya haber gurubunun MEDYA GURUP BAŞKANI olup; Özel Haber alanında ARAŞTIRMACI – GAZETECİLİK faaliyetine devam etmektedir. ANSAV STRATEJİK ARAŞTIRMALAR VAKFI Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra yayınlanmış üç tane kitabı ” Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle ; Yeşil Hücreler ; RABITA ‘Uğur Mumcu’dan sonra ” kitaplarının yazarıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ