Alexa
Medya Siyaset

Meral Akşener :Bu Hain Bir Kumpastır

Meral Akşener :Bu Hain Bir Kumpastır

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Burhanettin Kocamaz’ın aday olamamasına ilişkin yaptığı açıklamada, ”Bu hain kumpas aramızdan birilerinin ihmali gibi gösterildi. Bu bir ihmal, sorumsuzluk değildir… Tereddütünüz olmasın. Bu gerçeği herkes görecek. Burhanettin Başkan yeniden Mersin’e iyi gelecek” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin seçim sloganı ve seçim vizyonunu açıklamak için düzenlenen toplantıda Burhanettin Kocamaz’ın aday olamamasına tepki gösterdi.

Partisinin Mersin’deki iddiasını hazmedemediklerini söyleyen Akşener, “Dün kirli bir oyuna daha tevessül ettiler. İYİ Parti başka bir tuzakla daha karşı karşıya. Ne yaparsanız yapın Allah’ın izniyle bu tuzağı da bozacağız” ifadelerini kullandı.

Akşener bu durumun ihmal olmadığını vurgulayarak, “Çok açık söylüyorum bu bir ihmal değildir. Bu İYİ Parti’ye yönelik dahili bir operasyondur. Biz bu tablonun asıl faillerini, niçinlerini nasıllarını çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Meral Akşener’in, İYİ Belediyecilik vizyon tanıtım toplantısında gerçekleştirdiği konuşmadan satırbaşları:

Şimdi gelelim, yolumuza kurulan tuzaklara. Şimdi gelelim, İYİ ve Cesur insanlardan korkanların, kirli tezgahlarına. Şimdi gelelim, bir kez daha cesaretimizi test etmeye kalkanların, sabrımızı sınayanların, dışarıyı bırakıp, içeriden yaptıkları operasyonlara.

Biliyorsunuz, Burhanettin Başkan Mersin’de işi bitirdi. Bunu herkes gördü. Bunu herkes biliyor. İyi insanlar; Cesur insanlar; İlk günden beri bir şey söylüyorum, diyorum ki;
Mersin’i alacağız. Bu iddiayı çekemeyenler; Bu iddiayı hazmedemeyenler; dün kirli bir oyuna daha tevessül ettiler. Kurulduğu günden bu yana, türlü engeller, tuzaklarla karşılaşan İYİ Parti, bugün bir tuzakla daha karşı karşıya. Buradan ilan ediyorum, ne yaparsanız yapın, bu tuzağı da bozacağız! Allah’ın izniyle bu hain kumpası da bozacağız!

Bu hain kumpas, aramızdan birilerinin ihmali gibi gösterildi. Çok açık söylüyorum; Bu bir ihmal değildir. Bu bir sorumsuzluk da değildir. Bu, İYİ Parti’ye yönelik “dahili” bir operasyondur. Sayın Burhanettin Kocamaz’ın ve dolayısıyla partimizin yoluna örülen bu duvar, Türkiye’de siyasetin getirildiği noktayı tariflemek bakımından ibret vericidir.
Biz, bu tablonun asıl faillerini, bu operasyonun nedenlerini, niçinlerini, nasıllarını, çok iyi biliyoruz.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ