Alexa
Medya Siyaset

MHP İl Başkanından Ozan Arif Açıklaması “Öteki Dünyada Hesaplaşacağız”

MHP İl Başkanından Ozan Arif Açıklaması “Öteki Dünyada Hesaplaşacağız”

Ülkücü Hareketin tanınmış simalarından Ozan Arif ismiyle tanınan Arif Şerin, kanser tedavisi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde sabah saat 04.50’de hayatını kaybetti.

Vefat haberini ardından Ülkücüler sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. MHP lideri Devlet Bahçeli’yle daha önce mahkemelik olan Ozan Arif için kimi rahmet dilerken bazıları da ‘Hakkımı helal etmiyorum’ gibi çirkin paylaşımlarda bulundu.

“ÖTEKİ DÜNYADA HESAPLAŞIRIZ”

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Hadis-i Şerif’te “Ölülerinizi hayırla yad ediniz” diye buyuruyor Hz. Peygamber. Arifin biri .Neölmüş. Ne iyi anmak nede kötü anmak isterim. Allah’a havale ediyorum. Varsa da hakkım helal etmiyorum. Öteki dünyada hesaplaşırız.”

Gür’ün bu paylaşımına çok sayıda ülkücü tepki gösterdi.

“AKŞENER:RUHUN ŞAD, MEKÂNIN CENNET OLSUN, BÜYÜK OZAN”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ozan Arif’in vefatının ardından sosyal medya hesabından Ozan Arif’in fotosuyla birlikte; “Türk Milleti’nin gür sesi Ozan Arif, Cenab-ı Hakk’ın rahmetine kavuştu. Ozanımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Ruhun şad, mekânın cennet olsun, büyük Ozan” paylaşımda bulundu.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ali boztepe dedi ki:

    Sizler gibi yeni yetme devşirme mankurtlara da biz hakkımızı helal etmiyoruz.

  2. Tarafsız Türk dedi ki:

    Halkın vergisi ile başkanlık, parti başkanlığı ,vekillik yapiyorsunuz.Turk halkının bunlarda hakkı vardır bunlar ın hiçbirinin Türk halkı üzerinde hakkı yoktur.Hadi ordan.sizin yaptığınız işler fahri yapılacak işler ancak emekliliği olmayana askeri ücret verimli.hwr gün oturum ye niye alırsınız.

  3. Sitki kuzucu dedi ki:

    Kendini Adamdan sayan biri Ozanlarin ozanina hakkini heläl etmiyormus,belliki ozan onada dokandirmis,Bir defa sen Adam olsan bulundugun makamin hakki icin bu aciklamayi yapmazsin,Hakkini helal edersin yada etmezsin sana kalmis,Göz önündeki birinin bu aciklamayi yapmasi ,bazilarina yalakaliktan baska birsey degildir

BİR YORUM YAZ