Alexa
Medya Siyaset

Millet ittifakı’na oy vermek harammış

Millet ittifakı’na oy vermek harammış

Cumhur İttifakının Kula Belediyesi başkan adayı Hüseyin Tosun, “En uç sosyalist bile olsa şu dönemde, diğer tarafa oy vermesi haramdır” ifadelerini kullandı.


Odatv’nin yaptığı habere göre Manisa’nın ilçesi olan Kula’da tartışma yaratacak bir olay yaşandı.

Kula Belediye’sinin MHP’li mevcut başkanı ve aynı zamanda 31 Mart yerel seçimlerinde de Cumhur İttifakı’nın Kula Belediyesi başkan adayı Hüseyin Tosun, düzenlenen bir kahvaltı programına katıldı.

Kula TV’de yer alan habere göre, Hüseyin Tosun, burada yaptığı konuşmada, Millet İttifakı’na atılacak oyların haram olacağını belirterek, “Ufak tefek siyasi amaçlar uğruna memleketi kurban etmenin manası yok. En uç sosyalist bile olsa şu dönemde, diğer tarafa oy vermesi haramdır” ifadelerini kullandı.

Tosun, “Başkanım bu muhalefetin gerekçesi ne madem” diye soran yanındaki kişiye ise, “Gerekçe yok zaten şu ana kadar” diye yanıt verdi.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erol özkan dedi ki:

    Bir BELEDİYE Başkanı seçmenin HARAM ve HELAL ile ne ilgisi var DİNİ ne olursa olsun DÜRÜST VE GÜVENİLİR ufku ve vizyonu geniş olan,kültür ve eğitim seviyesi yüksek olan kafası çalışan bir kişi isterse ATEİST OLSUN ben oyumu onun lehinde kullanırım GEÇİN HARAMI HELALİ din ALLAH ile insanın kendisi arasındadır .TUTTURMUŞSUNUZ BİR YOL tüm seçimlere DİNİ ALET EDİYORSUNUZ

BİR YORUM YAZ