Alexa
Medya Siyaset

Mine Kırıkkanat’ın Yeni Kitabı “Adnan’ın Tek Taşı” Okuyucusu İle Buluştu

Mine Kırıkkanat’ın Yeni Kitabı “Adnan’ın Tek Taşı” Okuyucusu İle Buluştu

Gazeteci yazar Mine Kırıkkanat ‘ın yeni kitabı “Adnan’ın Tek Taşı” okuyucusu ile buluştu.

Kırıkkanat,Kırmızı Kedi yayın evinden çıkan yeni kitabını “Adnan Oktar’ın mafyasıyla bir hukukum var!” diye niteliyor. Kitap Adnan hoca ve müritleriyle Mine Kırıkkanat arasında yıllardır süren hukuk mücadelesini anlatıyor.

Mine Kırıkkanat,bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kitabıyla ilgili “Masamın üstüne dizdim. Yıllardır verdiğim hukuk mücadelesinin, adliye yollarında harcadığım çabanın, tek başıma uluslararası bir suç organizasyonuna kafa tutmuş ve sonunda kazanmış olmanın hazzını yaşıyorum. Dostlarıma, avukatlarıma sonsuz minnetle” ifadesini kullandı.

Kitabın Tanımı

Adnancı fuhuş ve şantaj mafyası, FETÖ’nün kumpas kurmak için kullandığı “teknisyen ekibi”dir. Adnancılar FETÖ’ye teknik destek sağlardı; yani kurbanları izlemeye, dinlemeye, sesli ve görüntülü kaydetmeye, haklarında çakma kanıt üretmeye hizmet ederlerdi. Bu hizmetin karşılığında da FETÖ’cü savcı ve yargıçlar, zaman zaman dürüst emniyetçilerin eline düşen Adnan Oktar ile bendelerini kollar, haklarında hasbelkader çıkan mahkumiyet kararlarını Yargıtay’daki FETÖ yapılanması bozar, bazı davaları da zaman aşımına uğratıp çeteyi kurtarırlardı!

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ