Alexa
Medya Siyaset

Namus Borcunuzu Ödeyin

Aklı başında biri, ülkenin tüm güvenlik güçlerinin başında olan İçişleri Bakanının onu korumak için“önüne yattığı” bir yerden niçin kaçsın ve kendi ayaklarıyla cezaevine girmeyi neden tercih etsin?

Namus Borcunuzu Ödeyin

Reza Zarrab

2002 yılından bu yana Türkiye’yi “TEK BAŞINA” yöneten AKP’de Cumhurbaşkanlığı-TBMM Başkanlığı-Başbakanlık-Bakanlık yapmış kişilerin aşağıda sorulan basit sorulara yanıt vermeleri, eğer “NAMUS” kavramı onlar için bir şey ifade ediyorsakendilerinin “namus borçlarıdır!”
Çünkü karalanmak, alnına leke sürülmek istenen Türk Milletidir.
Türk Milletine bu kötülüğü yapmaya kimsenin hakkı ve haddi olamaz.

Açık ve tane-tane soruyorum ki aynı şekilde yanıt alayım;
Ortaokul mezunu 1984 doğumlu Reza Zarraf’ın patronu “Kont” lakaplı Babek Zencani, idama mahkûm edildiği son duruşmasında şunları söyledi;
“Türkiye’de 8,5 Milyar Dolar rüşvet dağıttım. 3 Bakana da ayrıca 137 Milyon Dolar rüşvet verdim…” (Yaklaşık 548 Milyon TL. Milli Piyango yılbaşı ikramiyesi
61 Milyon TL. Yani 9 tane büyük ikramiye!)

-T.C Hükümetleri olarak, Bakanlarımızı ve iş adamlarımızı rüşvet almak gibi ağır ve yüz kızartıcı suçlaitham eden bu kişi için İran’a bir nota verdiniz mi?
Rüşvet alanların isimlerini öğrendiniz mi?
-“Biz inceledik, böyle bir olay gerçek değildir, iftiradır” diye kamuoyuna bir açıklama yaptınız mı?
– Bir insan ölüme giderken, bir vincin ucunda Tahran’ın en büyük meydanında sallandırılacakkenyalan söyleyebilir mi, komşu bir devlete iftira atabilir mi?

Reza Zarrab, güvende ve itibarlı olduğu Türkiye’den, tutuklanacağını bile bile ABD’ye neden isteyerek kaçtı?

T.C Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Hayırsever ve başarılı bir iş adamıdır” diye tüm dünyaya ilan ettiği1984 doğumlu Ortaokul mezunu Reza Zarraf, Türkiye’de iken Başbakanlarla, Bakanlarla istediği an telefonla görüşebilecek kadar itibarlı ve korunan biriydi!
– Reza Zarrab, güvende ve itibarlı olduğu Türkiye’den, tutuklanacağını bile bile ABD’ye neden isteyerek kaçtı?
-Aklı başında biri, ülkenin tüm güvenlik güçlerinin başında olan İçişleri Bakanının onu korumak için“önüne yattığı” bir yerden niçin kaçsın ve kendi ayaklarıyla cezaevine girmeyi neden tercih etsin?
– İran Ajanları, İstanbul’da Zarraf’ı kaçırmak için operasyon düzenlediler mi?
-Ahmet Hakan’ı evinin önünde döven itlerin sahibi, Reza Zarraf’a suikast hazırlığında mıydı?

Gördüğünüz gibi bu soruların ne uluslararası komplolarla ne üst akılla ne alt akılla ne kumpaslarla ne aldatılma ve ne de kandırılmalarla ilgileri yok.

Sonuç olarak;
Türk Tarihi, Türk Milleti, boğazından haram geçmemiş Türk Bürokratları gözlerini ve kulaklarını sizlere çevirmiş, bu sorulara yanıt bekliyor.
Cevap vermek zorundasınız.
Eğer Türk Milletine, tatmin edici bir açıklama yapmazsanız, hepiniz yani yukarıdaki makamlarda bulunan sizler, bu rezaletin altında kalırsınız!
Sadece sizler mi? Yakınlarınız bile sokağa çıkamaz hale gelir…

Not;
10 gün süreyle, yurt dışında olacağım. Yazıları aksatmamaya gayret edeceğim ama bazı aksamalar olursa şimdiden özür dilerim.

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Kasım 2017

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı. Evli ve 2 çocuk babası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ