Alexa
Medya Siyaset

Nihat Genç’ten Abdullah Gül ve Odatv’ye Sert Eleştiri

Nihat Genç’ten Abdullah Gül ve Odatv’ye Sert Eleştiri

11.Cumhurbaşkanı ve AKP’nin Kurucularından Abdullah Gül  dün Odatv’den Ayşe Baykal’a AKP ve Erdoğan’ı üstü kapalı olarak eleştiren açıklamalarda bulunmuştu.Gül İstanbul seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada da “Bize yapılan yanlışları güçlü olunca biz başkalarına yapmamalıyız.” ifadelerini kullandı.

Ayşe Baykal’ın yazısına (Yazıyı okumak için tıklayınız) Nihat Genç yine Odatv’de yayınlanan yazısında sert tepki gösterdi.Nihat Genç, yazısında “Davutoğlu, Abdullah Gül vs. bu insanlar Türk siyasetinin ‘kara maddeleridir’, bırakın kendi boşluklarında yaşayıp gitsinler. Kendi ordusunun hapse tıkılmasına nezaret eden Abdullah Gül’ü, Haçlılar’la yan yana Halep işgaline kalkışan Davutoğlu’nu, Allah aşkına bu topraklarda artık kim affeder.” diyerek Gül ve Davutuoğlu’na sert eleştiriler getirdi.

Nihat Genç yazısında Abdullah Gül ile ilgili bölümünde şunları söyledi:

“Dün ODATV’de Ayşe Baykal’ın Abdullah Gül güzellemelerini şaşkınlık içinde okudum. Abdullah Gül cilalanıyor parlatılıyor övgüler düzülüyor, olacak şey değil. Özene bezene gözümüz gibi koruyup okuduğumuz ODATV’nin kumaşı bu değil.

İşte dün NASA kara deliğin fotoğrafını dünyalılara gösterdi, etrafındaki her şeyi içine çekip yok eden. Davutoğlu, Abdullah Gül vs. bu insanlar Türk siyasetinin ‘kara maddeleridir’, bırakın kendi boşluklarında yaşayıp gitsinler. Kendi ordusunun hapse tıkılmasına nezaret eden Abdullah Gül’ü, Haçlılar’la yan yana Halep işgaline kalkışan Davutoğlu’nu, Allah aşkına bu topraklarda artık kim affeder.

Ayşe Baykal hanımefendi ODATV’nin muhalif genleriyle boşuna uğraşma Abdullah Gül adına gökten ayet indirsen nafile, değil siz Homores gelse Dante gelse, bu çirkin ve kötü insanları kahraman ve iyi gösteremez.

Abdullah Gül’ün hala yolunu toprağını öpen yazar türlerinin üstelik ODATV’de okumak tabii ki her vatansever her muhalif insanın çok canını sıkar.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ