Alexa
Medya Siyaset

Onurlu Müslümanlar! | Rifat Serdaroğlu

Filozof Bergamus

Onurlu Müslümanlar! | Rifat Serdaroğlu

 

Ahmet Davutoğlu…

Kişi yalan söyleyerek insanları kandırmaktan utanmıyorsa, onda Onur’un Haysiyetin zerresi yok demektir. (Filozof Bergamus)

“Artık Başkonsoloslukkapılarında, Büyükelçilik kapılarında beklemek yok. Artık acaba anamı-babamı emmioğlumu, teyze kızımı ne zaman görürüm, acaba vize alabilir miyim diye kaygı duyup korkuyla vize kapısına gitmek yok. Onurlu T.C vatandaşları ellerine alacaklar pasaportu, o onurlu ay-yıldızın üstünde mühür olarak sahip olduğu pasaportu alacaklar, havaalanlarına indiklerinde işte bu, kudretli T.C Devletinin pasaportu ve vizem de yok içinde, çünkü ben artık Avrupa’ya vizesiz giriyorum diye pasaportu şöyle hafif başı kaldırarak, eli aşağı indirerek memurun önüne koyacaklar. Hani korkarak, ürkerekacaba ne denecek diye baş eğerek bir teslim değil. Bu Türkiye’nin Avrupalı olduğu gerçeğinin doğal bir yansımasıdır. (10 Şubat 2016 Hollanda-Başbakan Davutoğlu)”

Başbakan Ahmet Davutoğlu “Vizesiz Avrupa” için hangi tarihi vermişti; Temmuz 2016!
Türk Milletine verilen “Başbakan sözü” üzerinden 1 sene 9 ay geçti!
Vizeler kalktı mı? Kalkması bir yana başka ülkeler yasak koydular!
Peki, Başbakan Ahmet Davutoğlu Cumhurbaşkanı tarafından istifa ettirildiği zaman bu sözlerini tutamadığı ve yalan söylediği için Türk Milletinden özür diledi mi?
Ben görmedim, duymadım! Duyan,gören var mı?

“Benim Cemaat (FETÖ) ile ilgili sevgimi 78 milyon bilir. ABD’ye giden, olimpiyatlara koşan benim. Ama 17/25 çıktığından beri hükümetimin ve Cumhurbaşkanımın yanında yer aldım.
Melih Gökçek Belediye Başkanlığı adaylığında ve seçimlerde oy isterken bu yapının (FETÖ) kucağında oturmuştur. Bu yapıya Ankara’yı PARSEL-PARSEL satmıştır. Gökçek ile ilgili 100 konuyu 8 Haziran 2015’ten itibaren açıklamak isterim. (23 Mart 2015 TBMM Başkanı-Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç)”

Bülent Arınç, Gökçek ile ilgili suçları ne zaman açıklayacaktı? 8 Haziran 2015!
Türk Milletine verilen “TBMM Başkanı” sözü üzerinden 2 sene 4 ay geçti!
Bülent Arınç bu zamanda Gökçek ile ilgili belge-bilgiyi Türk Milletine sundu mu?
Sunmadığı gibi hep sustu! Üstelik damadı FETÖ’cu diye gözaltına alındı!
Arınç sözünü niçin tutamadığını açıkladı mı? Türk Milletinden özür diledi mi?
Ben görmedim, duymadım! Duyan, gören var mı?

“Camide içki içtiler! Sonra müezzini tehdit edip farklı konuşturdular! Elimizde görüntüler var! Önümüzdeki CUMA günü bu görüntüleri yayınlayacağız!” (Cumhurbaşkanı Erdoğan. 10 Haziran 2013)

Türk Milletine Erdoğan tarafından verilen “Cumhurbaşkanı Sözü” üzerinden
4 sene 5 ay geçti! Erdoğan, bu sürede herhangi bir görüntü yayınlattı mı?
Olmayan görüntüleri söylediği için Türk Milletinden özür diledi mi?
Ben görmedim, duymadım! Duyan, gören var mı?

Değerli Okurlar;
Kasım 2002’den bu yana ülkemizi yöneten, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin
1-2-3 numaralı koltuklarında oturan Cumhurbaşkanı-TBMM Başkanı-Başbakan görevlerinde bulunan üç kişinin,kendi yazılı ve görüntülü YALAN beyanlarını tekrar yazdım. Sizler de bunları zaten biliyorsunuz.
Sorular şu şekilde olmalıdır;
-Türk Milletine yalan söylemekten çekinmeyen yöneticilerde,ONUR-HAYSİYET-DÜRÜSTLÜK gibi namuslu insanların karakter özelliklerini yansıtan değerler mevcut mudur?
-Bu karakterdeki kişilerden Türk Milletine,şer mi yoksa hayır mı gelir?
-İslam inanışına göre, en büyük günahlardan sayılan “Yalanı” insanlardan utanmadan, Allah’tan korkmadan kullananlar “Onurlu Müslüman” sayılır mı?

Not;
Neyi merak ediyorum biliyor musunuz?
Hangisi bana “Hakaret Suçu” işlediğim iddiasıyla dava açacak?
Var mı böyle yürekli, dürüst devlet adamı?
Ben görmedim, duymadım! Duyan, gören var mı?
Not;
Yargı camiasındaki AKP tetikçileri ve Menzilci-Süleymancı elemanları dava açarlar mı? Anında! Açsınlar ki, onarı da tanıyalım…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Ekim 2017

 

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı.Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanlığını yürütmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ