Alexa
Medya Siyaset

Özgür Özel,Süleyman Soylu’yu Yalancı Çıkarttı

Süleyman Soylu, “Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum” demişti. Özel’in ziyaret ettiği Soylu’nun berber Mahmut Usta, “İlk kez geldi, tesadüfen girdi, o gün tanıştık” dedi. Kaynak: Soylu’nun tıraş olduğu berber ‘ilk kez geldi’ dedi

Özgür Özel,Süleyman Soylu’yu Yalancı Çıkarttı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ile birlikte Sultangazi’yi ziyaret etti. Soylu, Tutdere ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun saçını kesen Kahtalı Mahmut Usta’nın dükkanında çay içti.

Süleyman Soylu’nun, “Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam. Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum” dediği Mahmut Usta, bakanın ziyareti ile ilgi dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Usta, Soylu’nun dükkanına tesadüfen ilk kez geldiğini belirtti.

Özel, Twitter hesabından paylaştığı mesajında “Süleyman Soylu’nun yalanda nasıl usta olduğunu bildiğim için, vekilimiz @avtutdere ile sürekli tıraş olduğunu söylediği Sultangazi’deki Mahmut Usta’ya geldim. Kaç yıldır ne kadar sıklıkla geldiğini sordum. Cevap şaşırtmadı: “İlk kez geldi, tesadüfen girdi, o gün tanıştık.” yazdı.

Özgür Özel’in Mahmut usta ile ilgili görüşmesinden sonrasından paylatığı Tweet şöyle:

Süleyman Soylu’da böyle bir tweet paylaşmıştı

soyluberber.png

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ