Alexa
DOLAR
8,1550
EURO
9,7089
ALTIN
457,33
BIST
1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir
Parçalı Bulutlu
17°C
İzmir
17°C
Parçalı Bulutlu
Pazartesi Parçalı Bulutlu
19°C
Salı Az Bulutlu
23°C
Çarşamba Gök Gürültülü
21°C
Perşembe Gök Gürültülü
21°C

Partisiz Atatürkçülük !

Partisiz Atatürkçülük !

Partisiz Atatürkçülük

Neden mi? Anlam karmaşasına gerek  yok . Bu  ideoloji olmak zorunda  .

Çıkış partisiz Atatürkçülük olup bu topraklarda karşılığı yüzde seksenlere aylar içerisinde ulaşır.

1938 `den bugüne partili ATATÜRKÇÜLÜK  , bu topraklarda partili yapıldığı için yontuldu .

Bu topraklarda ATATÜRKÇÜLÜK 1938 yılından bugüne siyasetçiler ve siyasi partiler eliyle iğdiş edildi.

Partili  Atatürkçülük Türkiye `de iktidar olamıyor . Partsiz olsaydı bu kadar vasat ve dan dun konuşan siyasetçiler koltuk yüzü göremezdi.

Tabana yayılmış Atatürkçülük ideolojisiyle Türkiye kaliteli ,vasıflı insanların siyaset yaptığı bir noktaya gelmiş olurdu .Türk milletine ve Atatürk `ün şahsına bu kadar hakaret edebilecek sahtekar kılıklı Türk milleti düşmanları olmazdı .

İslamcıyım diyerek İslamist olanlar başımızda olmazdı .

İsmet İnönü ve Celal Bayar `la başlayan ATATÜRKÇÜLÜK algoritmasının parçalanma süreci bugün geldiğimiz noktadır.

Atatürk sonrası  gelen tüm siyasetçilere bakın bir tanesi Türk değil . Herkes bir yerlerden o koltuklara getirilip oturtulmuş.

2019 başkanlık seçimleri öncesinde bu konuya dikkat etmemiz gerekiyor. Partisiz Atatürkçülük ve Atatürkçü devlet algoritmasını bilen aday çıkartmamız gerekiyor. Atatürkçülük ideolojisi  Türk Devleti yönetim sistemi algoritmasıdır.

Atatürk hayatında solcu veya sağcı olmamıştır . Atatürk algoritmasında mezhebi veya dini ritüeller kimseye vasıf sağlamaz. Atatürk devlet sisteminde Göktürk devlet sisteminin algoritmalandırılarak Cumhuriyet olarak bireye, vatandaşa çağları aşarak sunulması vardır.

Atatürkçü devlet algoritması  vatandaşını  ATA TÜRKÇÜ olarak tanımlar . Atatürkçü devlet sisteminin dışına nasıl çıktık sorusunun cevabı Bayar ve İnönü ikilisinde saklıdır.

Siyon protokollerinde yazılanları alarak ATATÜRKÇÜ DEVLET ALGORİTMASININ bugünlerde yerle bir olmasını sağlayan süreci başlatmışlardır. ATATÜRKÇÜ DEVLET SİSTEMİ  ilkelerde açık ve net belirtilmiştir.

Kimin haddine kalkıp ATATÜRKÇÜ devlet sisteminde yer alan TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ tanımı ve doktrininin yerine ülkücülük diyerek absürt bir doktrin üretmeye çalışılmıştır. Türk milliyetçiliği darbeyi buradan almıştır .

Gezi sürecine dikkatle bakın .

Partisiz olarak milyonlar protesto gösterilerine katılırken bir anda sözde muhalif özde paravan siyasi parti ve guruplar sürece akmış ve sonucu etkilemiştir. Bir daha böyle bir süreç yaşanırsa bu topraklarda elinde parti flamasıyla gelenlerin kafasına kazma sapı sağlam vurulacaktır.

Partisiz Atatürkçülük rüzgarları esecektir

Atatürkçülük ve siyasi partiler birbirinden ayrı kavramlardır . Atatürkçülük devlet algoritması partiler üstüdür . Hiçbir siyasi partiye Atatürk tarafından böyle bir yetki verilmemiştir.

Millet eğer kendi kaderine sahip çıkacaksa 2018 yılından itibaren bu topraklarda partisiz Atatürkçülük rüzgarları esecektir. Özellikle sol kesimden olduğunu söyleyen bazı yazarların buna karşı çıkması dikkat çekicidir. ATATÜRKÇÜLÜK solculuk değildir !  Sağcılık, Muhafazakarlık, Liberalcilik veya  Kemalizm falan değildir.

ATA TÜRKÇÜ devlet sistemi bir algoritmadır. Mevcut siyasi yapılar o kadar vasatlar ki bu devlet sistemini yönetmekten acizdir . Erdoğan sabah ,akşam konuşuyor . Bin altı yüz kanun kendi döneminde çıkartılmıştır.

Devlet yönetmek bu değildir. Devlet mecliste sabah ,akşam kanun çıkartararak yönetilmez. Bu çalışmaların hepsi 1938 yılına kadar yapılmıştır.

1938 sonrası yapılan kanuni düzenlemeler ATATÜRKÇÜ devlet yönetim sisteminin algoritmasını bozmak üzere  yapılmıştır.

Ben tüm siyasi partilerin ATA TÜRKÇÜ devlet sistemine karşı olduklarına eminim . O meclis koltuklarında oturan bugünkü siyasetçiler çaycı bile olamazlardı.  Atatürk yaşamıyor . Ortaya koyduğu devlet sistemi  ülkeyi ve milleti bir arada tutan ve dünya üzerinde saygınlığı TÜRK MİLLETİ olan devlet sistemidir.

Bu topraklarda ATA TÜRKÇÜ devlet  algoritması bugünden itibaren başlayacaktır.

Partisiz ATA TÜRKÇÜLÜK ideolojisini benimseyecek tüm vatandaşların bir arada acilen toplanması ve harekete başlaması gerekiyor . Partili ATATÜRKÇÜLÜK sadece muhalefette kalınmasını sağlıyor .

Bu topraklarda partisiz Atatürkçülük diyen bendeniz 2019 sürecini en iyi bilenlerden birisiyim . Herkese çağrım var . Adres  partisiz Atatürkçülük .Bu topraklarda Mustafa Kemal`ler  yenilmeyecektir .

Ben bu sürecin öncülüğünü yaparak elimi taşın altına koydum . Talep ve istekler tabi olarak sizlerden gelecek . Partisiz Atatürkçülük bu topraklarda hücre hücre yapılandırılmalı .

Bana herkes rahatlıkla ulaşabilir. Yazılarım ve canlı yayınlardan takip edebilir . Elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum . Müslümanların dökülen kanının durması için partisiz ATATÜRKÇÜLÜK yapılmalı.

ATATÜRKÇÜ devlet algoritması yeniden çalışmaya başlamalı . Atatürk ölene kadar müslüman coğrafyasında hiçbir emperyal güç kan dökmeye cesaret edememiştir. Ne zaman Atatürk öldürülmüş ,ortadan kaldırılmış  sonrasına bakın hızlı bir şekilde ikinci dünya savaşı süreci başlatılmış ve müslüman kanı dökülmüştür.

ATA TÜRKÇÜ devlet algoritması tüm müslümanların,hristiyanların ,yahudilerin  kurtuluş reçetesidir.

Bu yüzden bundan sonra partisiz Atatürkçülük adına irtibat kurmak isteyen herkese kapım açık . Aklın ve bilimin ışığında bu işi çözeceğiz . Benim için sağ ,sol, muhafazakar,liberal ,ülkücü yoktur. ATA TÜRKÇÜ devlet algoritmasında  ne yazılmışsa o geçerlidir. ATA TÜRKÇÜLÜK zamanın gerisinde değil bugünlerin çok ilerisinde  milli devlet sistemidir.

2018 yılında bunu başardığımız takdirde bugün ekran işgalcisi olanların hepsinin hesap verdiğini göreceksiniz .

Hep beraber partisiz ATATÜRKÇÜLÜK saflarında buluşmak üzere !

Not : 25 – 26 Kasım 2017 tarihlerinde Konyaaltı belediyesi tarafından Konyaaltı Kongre ve Kültür merkezinde düzenlenecek olan Antalya kitap fuarında Doğu Kitabevi – Ulak yayınları yazarı olarak hazır olacağım . Okurlarla buluşacağız. Doyduğum şehir olan Antalya hayatımda çok önemli yer tutar . Bugünlere gelişimde Antalya benim için en değerli noktadır. Binlerce insanla yıllarca profesyonel olarak yöneticilik yaptığım Antalya `da olacağım .

Herkes için iyi bir haftasonu diliyorum . Hala “ RABITA Uğur Mumcu` dan sonra “ ve “ Atatürk`ün yasaklanan kitabını “ okumadıysanız çok şey kaybediyorsunuz diyorum .

Saygıyla !

Yorumlar
  1. M.Salih EKİNCİ dedi ki:

    Lütfen “PARTİSİZ YÖNETİN” adlı kitabımı okur musunuz? Bu kitap partisizyonetim .com adlı sitemde E-Kitap
    olarak yayımlanmıştır.
    Saygılarımla
    M.Salih EKİNCİ