Alexa
Medya Siyaset

Pelikancı Darbe Teşebbüsleri

Pelikancı Darbe Teşebbüsleri

Sayın Cumhurbaşkanı size kurulan oyunun farkında mısınız?

‪Türkiye İttifakı, kucaklaşma ve barışma gibi vermiş olduğunuz çok önemli birliktelik mesajlarının ardından, Kılıçdaroğlu’na atılan yumruğu iyi değerlendirmeniz gerekmez mi?

Ön adları Bakan olan ancak, belli ki “sizden ayrı ajandaları” olan Süleyman Soylu ve Hulusi Akar’ın ne işle ilgilendiğini görmeniz gerekmez mi?

Siz göremiyorsanız dahi danışmanlarınızın size göstermeleri gerekmez mi?

‪Göstermesi gerektiği için yanınızda koltuk işgal eden danışmanlarınızın ne işle ilgilendiğini fark etmeniz gerekmez mi?

‪15 Temmuz FETÖ’cüleri gibi yanınıza seçilerek yerleştirildiğini düşündüğüm bu “Pelikanların Emperyalist Maskesini” paramparça etmeniz gerekmez mi?

‪Bu kişilerin sizi ısrarla ülkenin yarı nüfusuna yönlendirmesinde yatan maksadın ne anlama geldiğini idrak etmeniz gerekmez mi?

‪Oysaki Kurucumuz Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Aziz Vatanın 7 Düvele karşı koyduğu Kurtuluş Savaşı’nda dahi “hattı müdafaa yoktur! Sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır!!!” tevhidi ile taarruza geçtiğini ve vatanın her karış toprağı ile milletin her bir ferdini kucaklandığını hatırlamanız gerekmez mi?

‪Gerekir!

‪Eğer Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı iseniz bunların tamamına hakim ve hazırlıklı olmanız gerekir…!

‪Yok öyle “dış güçler” falan..!!

Mustafa Göktürk Karaca

Mustafa Göktürk Karaca

1988 yılında Hatay/İskenderun’da doğdu. Bursa Çelebi Mehmet Lisesi ve ardından Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesinde Hukuk Fakültesini bitirdi. 2014 yılından bu yana Bursa’da kurucusu olduğu Göktürk Hukuk Bürosunda avukatlık faaliyetine devam etmektedir.Karaca www.medyasiyaset.com hukuk danışmadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hatice dedi ki:

    Ben o pelikancıların rte’den bağımsız hareket ettiklerini hiç sanmıyorum.

BİR YORUM YAZ