Alexa
Medya Siyaset

Polat Alemdar “Katar’da”

Polat Alemdar “Katar’da”

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile birlikte Katar’a gitti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Necati Şaşmaz ve Cemal Hünal Katar Kültür ve Spor Bakanı Salah bin Ghanem al-Ali ile Katar Milli Günü dolayısıyla düzenlenen fuar ve sergi alanını gezdi.

Çavuşoğlu, Şaşmaz ve Hünal, 18. Doha Forumu’na katılmak üzere bulunduğu Katar’da 18 Aralık’taki Katar Milli Günü kutlamaları için düzenlenen festival alanını ziyaret etti.

Katar Kültür ve Spor Bakanı Salah bin Ghanem al-Ali’nin ağırladığı Bakan Çavuşoğlu’na oyuncu Cemal Hünal ile Necati Şaşmaz da eşlik etti.

Bakan Çavuşoğlu, çocuklar için hazırlanan bilim ve eğlence bölümünü ve el işi ürünlerin sergilendiği standı gezdi, Katar’ı tanıtımı için hazırlanan video ile sergi alanında yapılan gösterileri izledi.

Oyuncu Cemal Hünal da gösteri alanında bir süre ata bindi.

Katar Kültür ve Spor Bakanı Salah bin Ghanem al-Ali ve Çavuşoğlu, 2022’de Katar’da düzenlenecek FIFA Dünya Kupası için hazırlanan, üzerinde Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin adı yazılı mozaiğe de taş yapıştırdı.(yazete.com)

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ