Alexa
Medya Siyaset

Rifat Serdaroğlu :Belediye binasının önünde “Her Şey Çok Güzel Olacak” diye bağıracağız.

Rifat Serdaroğlu :Belediye binasının önünde “Her Şey Çok Güzel Olacak” diye bağıracağız.

YSK’nın skandal bir kararla İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçiminin yenilenmesine karar vermesi,ve seçilmiş İBB başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını iptal etmesi sonrası,İmamoğlu’na sanatçılardan büyük destek gelmişti.

Bir çok sanatçının sosyal medya hesaplarından yaptığı #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımları AKP ve MHP’lilerin tepkilerine neden oldu. Nevşehir’in AKP’li belediye başkanı Rasim Arı sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza attı.

Arı, Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları fişleyerek bu sanatçıların şehre girmesini yasakladı. Rasim Arı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Milletimizin milli ve manevi değerleriyle sorun yaşayan, yeri geldiğinde terör örgütü propagandası yapan 15 Temmuz hain gecesinde ortalara çıkamamış, Berkinleri her durumda anıp da Yasinleri Erenleri asla anmayan, gezide çapulcularla bir ve beraber olarak vandallığa destek olan ve ülkenin bekası söz konusu olduğunda devamlı kaçak güreşmiş fakat YSK kararının hemen ardından aniden aslan kesilen Kendilerini sanatçı olarak addedip ‘milli ve manevi toplum öncülüğü’ rollerini hiçe sayan ‘şahısların’ bu dakikadan itibaren şehrimde tarafımızdan düzenlenecek olan en ufak dahi olsa bir programda sahne alamayacaklarını Nevşehir Belediye Başkanı olarak tamamen ‘kanaat özgürlüğüm’ çerçevesinde ilan ediyorum” ifadelerini kullandı.

RİFAT SERDAROĞLU :BEKLE GELİYORUZ

Rasim Arı’nın bu paylaşımına Çoban Ateşi Hareketinin lideri eski bakan Rifat Serdaroğlu sert tepki gösterdi.Serdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Çok yakında Nevşehir’e, geleceğiz. Belediye binasının önünde “Her Şey Çok Güzel Olacak” diye bağıracağız.” dedi.

Rifat Serdaroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi :

“Nevşehir’in ilk ismi Nissa idi. Sonra Muşkara oldu. En son “Yenişehir” anlamına gelen Nevşehir. Türk kenti Nevşehir’ imizin, Ortaçağ kafalı Belediye Başkanı, yasaların üstüne çıkıp, istemediği kişileri “şehre sokmam” dedi! İnsanları “Oy hırsızı ilan etti!

Bu Başkana sesleniyorum; Çok yakında Nevşehir’e, geleceğiz. Belediye binasının önünde “Her Şey Çok Güzel Olacak” diye bağıracağız. Tüm Nevşehir halkı huzurunda Belediye Başkanından yapmasını istediğimiz şey şudur.;

Başkan Kur’ana el basacak ve “AKP’de Başbakanlık-Bakanlık yapanların tamamının malları helal kazançla yapılmıştır. İçlerinde haram yiyen-rüşvet alan yoktur” diye yemin edecek. Hırsızlık kimlere yapışmış, Türk Milleti de görsün! Tamam mı efendi?”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ