Alexa
Medya Siyaset

Rifat Serdaroğlu :Madem AKP 4 yıl daha kalsın diyorsunuz? Adalet yürüyüşünü neden yaptınız?

Rifat Serdaroğlu :Madem AKP 4 yıl daha kalsın diyorsunuz? Adalet yürüyüşünü neden yaptınız?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Ülkede kriz varken, seçim istemek doğru değil” açıklamasına Çoban Ateşi Hareketi koordinatörü,eski bakan Rifat Serdaroğlu’ndan sert tepki geldi.

Çoban Ateşi Hareketi Koordinatörü eski Sağlık Bakanı Rifat Serdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ,”Ülkede kriz varken, seçim istemek doğru değil” diyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na sert tepki gösterdi.

Serdaroğlu,yaptığı paylaşımda  “Madem AKP 4 yıl daha kalsın diyorsunuz? Adalet-Hak-Hukuk yürüyüşünü neden yaptınız?” ifadelerini kullandı.

Rifat Serdaroğlu şunları söyledi:

Kılıçdaroğlu’ndan Bayramlık(1) “Ülkede kriz varken, seçim istemek doğru değil” dedi! 17 yıldır ülkeyi kim yönetiyor? AKP Krizi kim çıkarttı? AKP Kimden çözüm bekliyorsun? AKP’den! Bozan’ın düzelttiği hiç görüldü mü? Hayır. Siz ne işe yararsınız? Bozana 4 yıl daha boz demeye mi?

Kılıçdaroğlu’ndan Bayramlık(2) Hukuk Devletini/Lâik Cumhuriyeti/Atatürk Milliyetçiliğini/ Ülke bütünlüğünü kim bozdu? AKP. 4 Milyon Suriyeli daha ister misiniz? Ya Kürt Devletinin ikinci parçasının kurulmasını? Yine de seçim istemiyor musunuz? Siz ne işe yararsınız?

Kılıçdaroğlu’ndan Bayramlık(3) Madem AKP 4 yıl daha kalsın diyorsunuz? Adalet-Hak-Hukuk yürüyüşünü neden yaptınız? Cumhuriyetin en önemli kurumlarından olan CHP’yi ne hale getirdiğinizin farkında mısınız? Türk Milleti böyle muhalefet partileri istemiyor. Çoban Ateşi Hareketi….

CHP MİLLETVEKİLİ HALUK KOÇ: BIRAKIN YARATTIKLARI SİYASET BATAKLIĞINDA KENDİLERİNİ TÜKETSİNLER

Rifat Serdaroğlu’nun açıklaması sonrası sosyal medyada destekleyici bir çok tweet paylaşılırken CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç Serdaroğlu’na gönderdiği tweette Kılıçdaroğlu’nun erken seçim istemiyoruz söylemine destek çıkarak “Bırakın yarattıkları siyaset bataklığında kendilerini tüketsinler” ifadelerini kullandı.

Koç şunları söyledi:

“Size saygım sonsuz sayın Bakanım.Ama bu eleştirinizde haksızsınız. Kemal Bey’in tavrı doğru. Siz deneyimli ve cesur bir siyaset insanısınız. Bırakın yarattıkları siyaset bataklığında kendilerini tüketsinler. Saygılarımla.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ